Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok odafigyelni a...

Miért nem tudok odafigyelni a táplálkozásomra, ha eddig mindig ment?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindig is nagyon fontos volt számomra, hogy kiegyensúlyozottan és egészségesen táplálkozzak. Emellett rendszeresen járok edzeni, heti 3-4x lenézek a kondi terembe. Idén érettségizek, az utóbbi 1 hónapban jóval kevesebbet mozogtam, heti 1-2x, illetve felborult teljesen az evésem is. Nagyon zavar és sajnos testkép és étkezési zavar jelei is megjelentek nálam. Folyamatosan bűntudatom van étkezés után, úgy érzem túl sokat eszek és nem mozgom le, gyakran nézegetem magam a tükörben (amit eddig nem csináltam) és gondolok arra, hogy híztam, rosszabbul nézek ki, mint ezelőtt. Nem szeretném, hogy ez tovább fajuljon, nagyon remélem, hogy csak a stresszesebb időszak végett van ez. Mit csináljak, hogy kijöjjek belőle, hogyan tudnék újra visszatérni arra, hogy odafigyeljek mit eszek és ne fajuljon tovább ez a dolog? Lehet, hogy ha vége ennek az egész érettségi-mizériának, akkor magától véget ér? Írjak előre megszabott étrendet egy ideig, hátha az segít?

2023. máj. 14. 22:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!