Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, hogy csak ennyit...

Az normális, hogy csak ennyit ehetek? Ti mennyi kalóriával tartjátok a súlyotokat és milyen a napi aktivitásotok?

Figyelt kérdés

1800 kalória, 169cm, 69kg, heti 5 súlyzós edzés, naponta 20.000+ lépés és ez szintentartásra elég. Ez viszont nekem rettentő fura, mert ez szerintem elég magas aktivitásnak felel meg, éhes is vagyok ennyi kalória mellett, de többet nem ehetek, különben hízok.. (2 éve edzek már)

Konkrétan egy lány eszik ennyit körülbelül, ha nem csinál semmit egész nap.



Kíváncsi vagyok, hogy Ti hány kalóriát esztek súlytartáshoz, illetve milyen magasak és hány kgok vagytok?


20/f



2023. máj. 25. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem izomra hízol?
2023. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az izomépítés nem olyan egyszerű. Évente, ha mindent jól csinálsz, akkor 2-3kg izom reális lehet. ÉVENTE.
2023. máj. 25. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Valamit nagyon szrul csinálsz :D


Én 170/54 vagyok, 1600-1800 kalóriával tartok súlyt minimális fizikai aktivitás mellett, de amikor rendszeresen sportoltam, akkor minimum 2200-2300-at ettem-nap és nem híztam.


És nő vagyok. Neked az 1600 férfiként kevés, főleg, ha izmos vagy, nem zsíros.

2023. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# Igen, ezért is fura.. Nem tudom mi lehet a gond, mert egyébként grammra pontosan mérek mindent..
2023. máj. 27. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!