Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? Többi leng

Amber2.0 kérdése:

Mit tegyek? Többi leng

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit a tesói kiskora óta azzal csúfolnak hogy kövér. Éheztette is magát nem egyszer. Most fogyás a célja. Mindig megkérdezem evett e már, mit stb, és ma azt válaszolta hogy egy tojást és egy szendvicset, mondtam neki hogy tud fogyni úgy is ha egészségesen eszik, de nem ilyen keveset. Írta hogy kevés és az egészséges jó (emellett edz, és akár hajnalokig van fent, szerintem teljesen jó testsúlyban van a korához képest, főleg úgy hogy izom is van rajta) Hogyan tudnám rá venni, mit kéne csinálnom? Nagyon aggódom érte:(

2023. máj. 31. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem mire akarod rávenni....ezzel csak én vagyok így?
2023. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 enni szeretném rávenni
2023. máj. 31. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány kiló és milyen magas?
2023. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, amíg Ő nem akar változást, nem lesz, te a fejed tetejére is állhatsz.
2023. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!