Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 80 kg vagyok és szeretnék kb...

80 kg vagyok és szeretnék kb 70-75 kg lenni de izmosabb szebb fizikummal, hogy tudnám elerni ezt ha...?

Figyelt kérdés

Hogy 75kg legyek csak most nyilván 175 centimhez képest 7 év kihagyás után a zsír- izom arány elborult a zsír irányába.

Van értelme lefogyni 70 kg körülre és utána szabályosan tomegelni mondjuk 85 kiloig kb majd utána lepucolni kicsit a zsírt és elerni a végső állapotot?

Hogy csinalnatok?

Feherjem van tejsavo, glutamin, bcaaa, vitamin.

Jelenleg nem izgatna ha a fogyás miatt vmennyi izmot is vesztek mert utána jobb arányból tudnám kezdeni a tomegelest



2023. máj. 31. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
"Van értelme lefogyni 70 kg körülre és utána szabályosan tomegelni mondjuk 85 kiloig kb majd utána lepucolni kicsit a zsírt és elerni a végső állapotot?" Szerintem kb. ennek van a legtöbb értelme és ez a legcélravezetőbb. A lényeg, hogy amikor csökkenteni próbálod a súlyod ne éhezni akarj, hanem ésszerű kalóriamínusz kell, és ez fordítva is igaz, amikor izmot próbálsz építeni. Az a +15 kiló sok év kemény munkája, nem pár hónap intenzív tömegelés.
2023. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tartasz inkább enyhe deficitet és tolod meg az edzést? Ez a testsúlyingadozás full felesleges, és megterhelő is a szervezet számára. Éves szinten alig pár kg izmot tudsz felpakolni, ha mindent jól csinálsz, te meg 10-15 kiló ingadozásokról beszélsz. Nézz utána inkább a body recomposition-nak, több értelme van, pláne hobbi szinten, mint a zabálás-extrém diéta váltogatásnak.
2023. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan azt javaslom, amit #1 ír, előbb menj le 70 kilóra aztán enyhe kalóriaplusszal kezdj el tömegelni. Én is így csináltam annó, csak én 90 kilóról fogytam 74-re. Nem 3 napomba tellett... Utána enyhe kalóriapluszban az izomépítés sem megy egyik napról a másikra.
2023. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!