Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fűszerként vásárolt kurkumának...

Fűszerként vásárolt kurkumának is megvannak a jótékony hatásai?

Figyelt kérdés

Orvos javasolta, de nem kérdeztem meg hogy milyet vegyek, és most mennék vásárolni. Ha füszerként veszem az is jó szerintetek? Vagy ezt kapszulaban érdemes csak venni, vagy dobozban, por formában? Füszerként ételhez 20gramm az olyan 250ft, tehát az ára megegyezik a nagyobb kiszerelésben kapható dobozossal, ami a vitamin részlegen van a boltokban.


Fontos, hogy nem arra vagyok kíváncsi most, hogy "placebo baromsag" meg stb, hanem rendes válaszra.



2023. jún. 3. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

Amit nagyon érdemes, reggel egy nagy pohár meleg vízbe fél-háromnegyed teáskanálnyi kurkumát elkeverni, és éhgyomorra meginni.

Segít mindig kicsit meglökni, lendületesen indulni a gyomornak, az emésztőrendszernek.

2023. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oké, "fűrészként" vásárolt kurkumát olvastam...


Szóval, igen, fűszernövényként is teljesen jó.

2023. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyne, a legjobb az ételbe bele keverni!
2023. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Azért nézd meg, miket tartalmaz. Ha színezéket is, akkor hatóanyag nem sok van benne.
2023. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!