Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerinted normális az étrendem.?

Szerinted normális az étrendem.?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. napi 8 órát dolgozok. ülő munka!


étrendem pl a péntekit le írom


8.00 reggeli; 1db szendvics:zsömle: vaj, 1 szelet csirkemell sonka, 3 karika paprika, 1db kefir kispoharas.


11.55 ebéd: 1 tanyér húsleves répa zöldség,benne, pici hus 2dl körüli.. màsodik fèle; 1 szelet rántott karaj, párolt rizs féltányérral, savanyú almapaprika..


15.00 dèlutàn 1 alma, 1 kis narancs.


17.45 vacsora: 1 szelet májkrémes kenyér, 4 karika uborka, 1 szem paradicsom....


folyadékot csak vizet iszom, napi 3 Liter. naponta kb 20 percet kerékpározok.(bicikli)



hétvégi étrendet is írok amikor itthon vagyok. pl a tegnapi étrendem!


tegnap reggeli 9.00: egy fej hagyma 2 tojás: tehát tojásrántotta. 1 szelet kenyér hozzá, 1 szelet szalámi, 2 karika paradicsom, 2 karika uborka..


ebéd 12.20: tojásleves 2dl kb. , 3 db fasírt, kis krumplipüré, 2 db kovászos ubi.


16.00 sajtos tallér 3db, 1db banán.


18.00 vacsora : 1szelet kenyér :melegszendvicskrém, sajt.



tegnap délután 3 órakor kb 40 percet bicikliztem.


2023. jún. 4. 11:59
 1/3 anonim válasza:
51%

Túl kevés fehérjét tartalmaz és a tápértéke emellett sem az igazi.


Kalóriára lehet, hogy jó (bár inkább kevés), de ennyi.

2023. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha NEKED jó és nincsenek tőle hiánybetegségeid akkor teljesen oké.


Ne másik emberhez mérd magad, mert mindannyian mást szeretünk más a testünk, a működésünk ezért a szükségleteink is.

2023. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár azt nem értem, miért 17:45 meg 18 a vacsora. Semmi értelme olyan korán bevinni az utolsó adag ételt, kivéve, ha már 20-kor lefekszel aludni.
2023. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!