Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mért van az hogy hiába eszek...

Mért van az hogy hiába eszek bármit, semmitől nincs székletem?

Figyelt kérdés

már hashajtó teákat is ittam(mályvatea,szűztea)ettem rostos joghurtot csomó gyümölcsöt de hiába akkor is csak 1 héten 1-szer vagy 2-szer tudok elmenni wc-re:( már kiskoromba is felmerült ez a probléma de akkor még nem foglalkoztam vele de most már így 16 évesen kezd foglalkoztatni a dolog hogy ha nem ürül ki az enni való akkor mi történik ott bent?lerakodik? és akkor az azt jelenti hogy azért vagyok állandóan 55 kg? és azért nem megy le 50-re?

remélem tudtok segíteni,a(normális) válaszokat előre is köszönöm!


2008. dec. 30. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon jó az anyagcseréd, szinte mindent hasznosít a szervezeted..

A korpatartalamú vagy teljes kiörlésű élelmiszerek (pl.korpovit keksz, korpás kenyér, rozskenyér) segíthetnek még

és a rendszeres (min. napi 20 perc mozgás )

Hashajtó félékkel ne próbálkozz, az veszélyes-megbolondítja az egész emésztést!

2008. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom még éhgyomorra egy körte vagy marék aszalt szilva+ két kocka étcsoki, este 10-15 szem mandula.
2008. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már nagyon régóta nem volt székleted, ajánlom a szennalevél teát, este lefekvés előtt kell meginni és reggel minden felhalmozódott salakanyag kiürül belőled. Csak hétvégén ajánlom,mert a suliban kellemetlen lenne... :)
2009. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia :)

1 hónapja hogy kipróbáltama szennalevél teát és tényleg durva volt az első pár alkalommal,de most már az sem használ :( az ilyen lekvárok meg soha nem is használtak :(

köszönöm a válaszokat :) rémélem még lesz:)

2009. jan. 7. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én a búzakorpát, zabkorpát, zabpelyhet ajánlom.Ezeket istenien el lehet készíteni "tejbegrízként" , a zabkorpa szinte ugyan olyan finom, és állagra is nagyon hasonló.Ha emellett megiszol 2,5-3 liter folydékot, szerintem nem lesz gondod.
2009. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond ha egészséges vagy, amúgy jól érzed magad. Én boldog lennék ha hetente kétszer kéne csak kuláznom. Teljesen felesleges és idegesítő időtöltés:)
2009. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!