Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Karácsonyra kaptam lenkei...

Karácsonyra kaptam lenkei féle vitamincsomagot, minden nap 7 fajta vitamint kell szednem. Mióta szedem, élénksárgát pisilek, sőt a tisztasági betét is van hogy sárga tőle. Azt olvastam így ürüs ki a felesleg. Ez tényleg igaz lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Vigyázat! Nem szeretnék ellenreklámot csinálni, de a Lenkei-vitaminok jó részét betiltották, és nyilván nem véletlenül...
2009. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
???
2009. jan. 3. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az első hozzászóló írt, én is így hallottam. Nézz inkább után. Nem túl jó készítmények és valóban tiltottak is be belőle. De a vitaminoktól normális, hogy sárgább a vizeleted.
2009. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni, teljesen normális. Biztos több vitamint szedsz. A Lenkei vitaminokat azért tiltották be, mert túl nagy mennyiséget tartalmaznak több vitaminból is. Ezzel lehet vitatkozni, hogy jó-e vagy rossz.... A vizeletet megszínezi az biztos.
2009. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!akkor megnyugodtam.igen,utánanéztem,és nem értem minek szuedek olyan vitamint ami nem is kell de mindegy,ha már kaptam,megeszem max nem veszek újat:)
2009. jan. 4. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szedem ezt a Lenkei vitamint,a szülei majánlására.Nekem is egy kicsit sárgább a vizeletem tőle,de szerintem ezzel te ne fogalalkozz,mert ilyenkor ez állítólag normális.Nekem jó volt,még a mai napig is szedem őket.25L
2011. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!