Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez egészséges étkezés?

Ez egészséges étkezés?

Figyelt kérdés

Na, a reggelim: pirított zsemle( valszeg fehérlisztes, de nem lehet a környéken nagyon mást kapni) 3 db füstölt sonka ( olyan neyloncsomagolásban) 1 paradicsom, 1 paprika.

Kakaó (1,5%os tejból, 2,5 dl, 10 g kakaópor)

Tízórai: fél doboz kefír, 1 db körte, 1 db alma

Ebéd: marhahús leves(sárgarépával, fehérrépával, és karalábéval), tészta nélkül, és megettem a marhanyelvet.

Uzsonna: körte

Vacsi: kefír egy almával.

Szerintetek ez egészséges?

Hozzáteszem, csokikat nagyon nem eszek, utoljára júniusban látott a gyomrom csokit, mikor anyukám hazajött Svájcból, és hozott csokit.

Egyedül édesség gyanánt a péksütit engedem meg magamnak, azt is csak reggelire.


2010. okt. 29. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem normális, bár hülyeséget nem akarok mondani, de a gyümölcs az már tök jó :D
2010. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a cél? Ez még fogyókúrának is kevés.

Ebéd... szinte semmi, mekkor volt a hús?

Vacsora még annál is kevesebb, uzsonnának lett volna jó.

Ez éhezés, ami nem egészséges.

Amúgy nem rossz, tényleg csak a zsemle, ami nem jó.

2010. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez éhezés? basszus, én alapjáraton kevesebbet eszem, pedig fizikai munkát végzek, és egyáltalán nem fogyózom.

Akkor lehet megvan miért vagyok mindig fáradt? ;)


Amúgy jobban csinálod mint én, mert többször eszel egy nap. Én hülye, eszem délelőtt valamit meg délután főtt kaját és ennyi. :(


Elfogadnám az étrendedet, csak azokat a hülye műkajákat cseréld le. Pl. fóliás sonka... neeeeemáááár, a kakaópor meg akkor gáz ha E-számos instant bigyó.


Bocs, nekem ez a mániám, hogy mérgeket nem eszem. (jah, és tudom, hogy mindenben van, de akkor is, nekem ez egy hülye mánia)


23/L

2010. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" E-számos instant bigyó. "


a c vitamin is E-szamos.. azt sem eszel?

2010. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!