Milyen stevia alapú édesítőszert használtok ami bevált?
Figyelt kérdés
2025. máj. 28. 14:33
1/6 anonim 



válasza:




válasza:Vettem egy növényt és a megszárított levelet használom. (Az összes többiben csak kis rész a stevia, a többi vagy cukor, vagy valamilyen más édesítöszer.)
2/6 anonim 



válasza:




válasza:Nekem a szaffis négyszeres édesítő. A többin kierzem a mellekizt. De ez jo arban van mert ugye negyexannyi kell belole es nekem izlik is
3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem a szaffit ez nettó cukor.
1-es mekkora növényed van, hogy elég levelet produkál a napi használathoz?
2025. máj. 28. 19:45
4/6 anonim 



válasza:




válasza:Semmilyet, mert tök felesleges. Egy kiskanál cukorba nem hal bele senki, de ezek a stevia, meg édesítők mind károsak a szervezetnek.
5/6 A kérdező kommentje:
A kiskanál cukor az ami káros, főleg ha az ember cukorbeteg.
2025. máj. 30. 15:07
Kapcsolódó kérdések:
Valaki segíteni?
Hashajtót keresek, de nem tudom melyik jó fajta. Ajánljatok lécci jól bevált fajtákat! Előre is köszi
Milyen jól bevált táplálkozási programjaitok vannak?
Olyanok véleményét is várom akik rosszul csináltak valamit és rájöttek a helyes útra.
Étvágytalanság ellen bevált praktikák?
Sziasztok! Minden hónapban előjön pár nap, amikor teljesen elmegy az étvagyam és az evés szinte kínzás lesz. Nagyon sok időbe telik akár csak egy picit is ennem, miközben éhes vagyok. Ilyenkor sokszor gyengének is érzem magam. Pár nap, maximum egy hét, amíg tart, de...
Az L-karnitin működik, nektek bevált?
Edzés előtt mennyi idővel a legjobb bevenni?
Karob kérdések. Akik egészségmegőrzés, betegségmegelőzés, -kezelés miatt kezdték el használni: bevált nektek?
Erre nem vagytok allergiásak, stb? Milyen íze van a karobpornak? Hasonlít a kakaó ízéhez? Ha nem hasonlít ahhoz, de finom?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




