Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fejlődjek? Kreatin,...

Hogyan fejlődjek? Kreatin, szőllőcukor megheti 2 gyúrás meg heti 2-3 gyúrás naturan eredményt hozhat? Milyen változásokra számithatok? A kaját is megpróbálom rendbe rakni de sajnos tejérzékeny vagyok . Igy tudom elég nehéz lesz.

Figyelt kérdés
17 éves 175 cm vagyok és 62 kiló elégé sovány vagyok sokan mondják de eléggé szálkás és látszik a mellizmom meg minden ,formás de kicsi vagyok.Nem vagyok az a tápos puhány alak mindig jobban teljesitek mint a kortársaim .Tai Boxolni szeretnék meg mellete gyúrni .Erős akkarok lenni izmos de nem gyúrmafigura , nem szeretnék fehérjéket szedni mert pattanásos leszek töle.Igazából egy jó felépitésű ember szeretnék lenni .
2009. jan. 13. 21:14
 1/2 A kérdező kommentje:
heti 3 gyúrás meg 2 tai box edzés .Bocs elirtam
2009. jan. 13. 21:15
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
szőlőcukrot KIZÁRÓLAG edzés után kell! a kreatin jó, de kb utolsó helyen kell hogy legyen! Legeslegelső az az étrended! Ha nincs PROFI étrended, akkor semmire nem mész. Javaslom egy testépítő oldalon nézz magadnak étrendet. A legjobb oldal: [link]
2009. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!