Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony lány segitséget kér?

L(: kérdése:

Vékony lány segitséget kér?

Figyelt kérdés

sziasztok.egy 14 éves lány vagyok.175 cm és csak 50 kg.sajnos nem tudok meghizni de nőni nagyon gyorsan növök.nincs vmi tippetek h hogyan tudnák meghizni?és eszek rendesen és sokat is.

értelmes válaszokat léci..(:


2010. nov. 28. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdjél el sportolni, akkor fejlönek az izmaid, a súlyod is nagyobb lesz, meg az étvágyad is nö.

Naponta többször egyél - ne csak reggeli-ebéd-vacsorát, tizóraira meg uzsonnára nyugodtan lehet valami süteményféle, ha szereted.

2010. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A te szervezeted még bőven fejlődésben vagy, így elképzelhető, ha csak úgy elkezdesz hízni.

Sajnos nem tudom, milyen módszert lehetne alkalmazni azon kívül, hogy tényleg normálisan étkezel. Nekem is hasonló "problémám" van, csak én idősebb vagyok.

2010. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem sportolj, attól már legalább egy kis formád lesz, tapasztalatból mondom :)
2010. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már sportolok(:de köszi a válaszokat:)
2010. nov. 28. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Ha sportolsz az jó, de miért kéne neked akkor is feladatnak érezned, hogy hízz, ha nem tudsz.

A lányom hasonló helyzetben van és hiába eszik nem hízik. Kórosan soványnak mondják(180cm és 49 kg)de, ha egész nap eszik is akkor sem volt még több soha 52-nél.

2010. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem..köszöszüm(:
2010. nov. 29. 19:20
 7/9 anonim válasza:

Ezek nem teljesen a kérdésedre a legmegfelelőbb válaszok.

Sport mellett nem lehet könnyen hízni! Akármennyit és akármit eszel, azt le sportolod később... időt sem hagysz a szervezetednek. :) Iskola előtt mindig egyél egy kis könnyebb ételt, pl. egy gyors melegszendvics, vagy kakaó kiflivel(ami szerintem a legjobb reggeli) Iskolába mindig vigyél magaddal minimum 2 szendvicset, esetleg egy pizzás kifli, és ásványvizet. Ha iskolában ebédelsz akkor ott egyél meg mindent! Ha otthon, akkor is ez vonatkozik rá... mindent egyél meg ami csak ott található nálatok. Ebédre próbálj meg több adagot is megenni. 2 tányér leves, 2 tányér második és hozzá egy kis desszert, ami legyen egy táblacsoki, vagy sütemény. Ebéd után szunyálj egy nagyot, az segít a hízáson. Mikor felkeltél, ismét egyél valamiből dupla adagot... Minimum egy napon körülbelül 10szer egyél, de sosem baj ha többet eszel! Lehet belefog telni 1 hónapba, vagy kevesebbe, de garantálom, hogyha nagyon sokat eszel és nem válogatsz, akkor könnyen fogsz hízni. :)

Sok szerencsét kívánok neked!

2010. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia! szerintem szedhetnél Béres cseppet, meghozza az étvágyat is, meg hízni is lehet tőle, tesómnál is bevált, nekem sajnos nem lehet szedni az autoimmun betegségem miatt, nem lehet erősíteni az immunrendszeremet, pedig rám is rámférne pár kiló.. 172cm/52kg/17 éves lány vagyok
2010. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem..köszönöm a segitséget(:(:
2010. dec. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!