Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék több kenyeret...

Hogyan tudnék több kenyeret megenni egy nap? (hízókúra)

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem 2x annyi kenyeret enni, mint azelőtt, hogy hízzak. Ez be is vált, de már egyszerűen ennél többet nem bírok megenni se üresen valami mellé, se pedig szendvics formájában, és így nem hízok tovább pedig szeretnék.


A kérdésem az lenne, hogy milyen "módszerekkel" lehetne a kenyeret könnyen ehető formába varázsolni?,, gondolok itt pl a kakóba aprított kenyérre, ami könnyen lecsúszik, nem úgy mint egy sokadik szendvics.


2010. dec. 29. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok, és se bírok megenni olyan sok kaját, amennyitől hízni is tudnék:/ Most az ünnepek alatt híztam 2 kilót, vagy 5-6 éve nem híztam ennyit, de ezt 1 éjszaka alatt lefogytam egy h.lye vírus miatt...
2010. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálj magadnak kajákat, vagy rendelj!

A főzést azért inkább ajánlom, mert közben már megjön rá az ingered, így finomabban is fogsz enni, meg szívesebben megeszed, mert te csináltad! :)

Egyébként nem muszáj csak kenyeret! Ha egészségesen akarsz visszahízni, nyugodtam ehetsz két-három naponként zsíros kenyeret (jó, ez kenyér), halt, sült krumplit (kevés olajban vagy zsírban!), és egyéb húsfajtákat! Keresgélj a neten is!

2010. dec. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem ez a kenyeres hízókúra nagyon bejött, 2 hónap alatt 5 kóló jött fel. Ezért is akarok ennél maradni,, próbáltam már máshogy is hízni pl főztem ki tésztát amire sajtot reszeltem és azt ettem naponta, de egyszerűen nem bírtam és eredményt se hozott. A rizzsel is így voltam, sőt azt még annyira sem bírtam, mint a tésztát. Csakis a fehér kenyér segít rajtam.


Ja és azt is a főétkezések mellet fogyasztom nagyobb mennyiségben, mert akkor a rendes kajából kevesebbet tudok megenni, ha kenyeret zabálok mellé.

2010. dec. 30. 06:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak isteni fonom magvas kenyerek, vagy ízesített verziók, de ha otthon sütsz, akkor az is segíthet. Sokkal finomabb a házi. De ha pogácsákat szereted, vagy mindenféle kifliket, akkor sok receptet találsz a neten, az is ér annyit, mint a kenyér és lehet, hogy jobban esik.


Másik jó dolog, a melegszendvics. Bármilyen töltés és mehet a szendvicssütőbe, vagy a tetejére tegyél cuccot és megy a sütőbe. Így sokkal finomabb.


Tálcára kis katonákat vágsz, mindegyikre teszel szalámit, zöldséget, amit szeretsz és beviszed magaddal a tévé elé. Nagyon tuti, mert így többet megeszik az ember, mintha egy uncsi nagy szendvicset kéne legyűrni.

2010. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. dec. 31. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
fasírt XD
2010. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!