Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kedves Cukorbetegek! Most...

Kedves Cukorbetegek! Most derült ki, hogy I-es típusú cukorbeteg vagyok. Mit ehetek a főétkezések között, amiben NINCS, vagy minimális a SZÉNHIDRÁT? Ezt azért kérdem, mert kishíján mindig éhen halok, mire eljön a következő evés.

Figyelt kérdés
Amúgy napi 6x-i evésen vagyok...
2010. dec. 31. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nehéz, de majd megszokod. Egy-egy natúr joghurt, vagy kefir belefér. Nagyon kevés gyümölcs, mert abban is van cukor. Én nyers sárgarépát, vagy karalábét is elszoktam rágni kaja helyett.
2010. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Leírnád , hogy derült ez ki? Nagyon érdekelne. Szóval mire figyeltetek fel először?

2010. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Azt elfelejtettem irni, hogy különböző salátákat bármikor ehetsz. Persze nem majonézes öntettel.

A cukorbetegség tünetei: nagyon sokat iszol, mégis mindig száraz a szád, rengeteget jársz pisilni, előfordul hogy a lábad viszket, vagy hirtelen minden ok nélkül elkezdesz fogyni. De sokszor csak egy általános vérvételnél derül ki.

2011. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tojás, hús, halak, ezekben sincs szénhidrát (persze ha magában eszed vagy zöldséggel, nem kenyérrel). De arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogy derült ki ez nálad? Milyen tüneteid voltak?
2011. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"A cukorbetegség tünetei: nagyon sokat iszol, mégis mindig száraz a szád, rengeteget jársz pisilni, előfordul hogy a lábad viszket, vagy hirtelen minden ok nélkül elkezdesz fogyni."


Egy az egyben ezek a tüneteim voltak, aztán megmértük a cukrom, és bumm....sajnos!

2011. jan. 5. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:

" aztán megmértük a cukrom, és bumm....sajnos!"


Nos, pont onnentől érdekelne a dolog. Mennyi volt az a "Bumm, sajnos", és mit tettek ezután?

2011. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen az engem is érdekelne mennyi volt az bumm
2013. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!