Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baromfi allergia? A neten...

Baromfi allergia? A neten csak a kutyafórumokon találtam róla bármit is, pedig biztos hogy nekem hasonló gondom van.

Figyelt kérdés

Már 1 éve tele vagyok gyógyíthatatlan ekcémával, pontosan azóta, hogy elkezdtem baromfit enni (a páromhoz költöztem, anyám sosem főzött szárnyast). 2hete a mekiben ettem egy falat csirkeszárnyat, és kivörösödtem mint a rák... ott a neonfényben elég feltűnő volt a változás. Azóta nem eszem semmit amit kétlábú, és eltűnt az összes ekcémám!!!

De ha valóban létezik csirkeallergia, hogy-hogy sehol nincs szó róla?


2011. jan. 2. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet, mert ritka és eddig nem is nagyon merült fel. Próbáltad már más nyelveken keresni?
2011. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig eszembe sem jutott angolul keresni, de köszi, most már biztos vagyok benne hogy ez a baj!


"Many people with poultry allergies suffer symptoms which are not easily correlated to the allergy, such as asthma, ear and bladder infections, eczema, skin rash, fatigue, acne, insomnia, joint pain, hives, depression and migraines."


Szóval a csirkétől volt a migrénem, a gyakori rosszullétem, az ekcémám és a pattanások...

Haláli -.- De most legalább jól érzem magam :D

2011. jan. 2. 18:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és persze ennyit a 2 háziorvosról, és a 2 bőrgyógyászról...
2011. jan. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!