Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A meleg, vagy a hideg tejtől...

A meleg, vagy a hideg tejtől lehet hígat székelni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
meleg tejtöl
2011. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fosotos, te kis :-)
2011. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy hideg vagy meleg, ha előtte befalsz egy fél üveg savanyú uborkát!
2011. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny vagy rá, igen. Régen orbitális mennyiségeket ittam, mostanában, ha megiszok 2 deci 1.5%-ost, fosok 1 órán át. Kezdek intoleránssá válni :D
2011. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

xddd. mindne este 4 deci tejben iszom meg a fehérjét. eddig hidegbe ittam, de minden este morgott tőle a hasam, de nem kellett töle wc-re menni. tegnap meg ma langyossal ittam, tegnap kellett mennem, de mais ézem h nem 100aas valami...:D

mondjuk tegnap délben babgulyás votl az ebéd lehet h befolyásolta...XDD de hnap megin megiszom hideggel, hátha jólesz..:D

2011. febr. 1. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan: te tényleg azt hiszed, hogy ha felmelegíted a tejet, akkor megváltozik az összetétele? Ha érzékeny vagy a tejre, akár hidegen iszod, akár melegen, mindenképpen menni fog tőle a hasad.
2011. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én midnenkitől azt hallottam hogy vmikor jobban megy tőle az ember hasa. csak már nem tudom, hogy meleget v hideget mondtak :D
2011. febr. 1. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Fehérjét mindig vízben oldva idd, a tejben másfajta fehérje van, gátolja a hatékonyságát.
2011. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azvolt ráirva, hogy tejben vagy vízben
2011. febr. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!