Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik tökéletes módszer a...

Tetris kérdése:

Létezik tökéletes módszer a gyomorégés leküzdésére?

Figyelt kérdés
Nálatok mi vált be?
2011. febr. 7. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor meguntam az orvosok által felírt sok gyógyszert,és semmi nem használt,akkor 1 hétig minden reggel megittam 1 dl citromlevet.3 napig majd bele haltam.Utána jobb lett,majd 1 hét múlva teljesen elmúlt.De akinek fekélye van,az ezt ne kockáztassa.
2011. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első körben rennie antacidum rágótabletta.


Utána orvos is írt ki vényköteles tablettákat.

Végül gyomortükrözés ami megállapította, h refluxos vagyok. Így kaptam pantoprazol ratiopharm -ot gyomornedv ellenállót. Ha szedem rendesen, akkor nincs semmi gond, pedig iszonyúan gyomorégős vagyok alapból, gyerekkorom óta.

2011. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leginkább semmi sajnos... :S Ráadásul vannak olyan időszakaim, hogy majd meg veszek a gyomorégéstől, aztán máskor ehetek bármit akkor sincs semmi bajom.

Próbálj minél kevésbé fűszeres kajákat enni sok folyadékkal. Én mindig tartok itthon háztartási kekszet, ha érzem hogy kezd égni a gyomrom, akkor megeszek pár szemet, és iszok rá egy bögre teát (ízesítés nélkül), ez egy kicsit elnyomja, de a "csoda gyógyszereket" úgy eszem mint a cukorkát! :(

2011. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. febr. 7. 18:18
 5/7 anonim válasza:
Nekem A Nilacid jobban bevált mint a Rennie. Meg néha egyebekkel is sikeresen próbálkoztam: nyers krumpli, tej, alma, citrom. Súlyosabb esetekre meg vettem e gyógyszertárban egy lúgosító porkeveréket (ott készítik) és az segít, ha nagyon ég.
2011. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akit érdekel, az próbálja ki esetleg a salvus gyógyvizeket is, állítólag a terhes nők megváltója vagy mi.


elsőre elég hányinger keltő, pedig az ellen is van, sós fos íze van. De hígítva elviselhető, talán van akinek az is használ.

2011. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent ki fogok próbálni. Köszönöm a segítséget!
2011. febr. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!