Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért egészségtelen a hamburger?

Miért egészségtelen a hamburger?

Figyelt kérdés

Az egyetlen egészségtelen cucc benne a fehér kenyér, dehát mennyi az...

Majonéz, az olajban sült hús hízlal, de nem egészségtelen! nem értem..


2011. febr. 23. 13:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
Erre mondjuk én is kíváncsi lennék, ugyanis sok hamburger tele van zöldségekkel, saláta, paradicsom, paprika...stb.
2011. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 tetris ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, hiszen tényleg a mekis hamburger telis-tele van zöldségekkel. Vagy a hús lenne ennyire egészségtelen? Én sem értem a dolgot.
2011. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 dörrmee válasza:
55%
Például amiatt, hogy sok só van benne, amitől magas vérnyomásod lesz és vízlekötő hatású! Az olajban sült húst pedig túl gyorsan sütik, kb 2 percet aztán a szádba adják! Gondolj bele 3 perce még mélyhűtött volt! Teli van zsírral és rossz szénhidráttal! A véredbe megy a zsír és elzárja a koszorúereket.:(
2011. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
dörmének üzenem: Nem fogok párolt répán sínylődni 50évig azért hogy esetleg 5 évvel tovább éljek.Én szeretem a kakaspörköltet marharpörköltet sok kenyérrel sósan erősen zsírosan.Inkább élvezzem az életet 70évig mint önmegtartóztatásban éljek esetleg 78 ig
2011. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
utolsó:még annyi régen rengeteg zsíroskenyeret ettek meg szalonnát meg zsírban lesütött húst stb persze sok főzeléket is amit zsírral rántottak be.Nem volt extraszűz olivaolaj.Tehát vagy 40éves korában mindenkinek megkellett volna halnia?Ez adottság kérdése is,ha valakinek erős szívós a szervezete elél 80-90 évet is eszik bármennyi hamburgert is.
2011. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 dörrmee válasza:
69%
de azok mind természetes dolgok voltak szinezék nélkül! és ne felejtsd el, hogy mindenhez savanyúságot ettek(persze nem cukrosat mert az nem is volt). és mindehhez az a paraszt aki zsírban tocsogó szalonnákat evett egész nap kapált, fizikai munkát végzett.
2011. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hol van benne só?:O XD
2011. febr. 23. 17:03
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

az a hús életben nem látott igazi húst

a zsömle, fehér liszt, majonéz, ketchup-cukros vmi

az az 1-1 karika uborka meg paradicsom na az se vmi egészséges a sajt meg tiszta zsír

ha otthon készíted el nem egészséges, de volt egy ilyen kisérlet 3 hónapig ugyanúgy hagyták a hamburgert és semmi baja nem történt még csak nem is penészedett na vajon miért nem?

2011. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 dörrmee válasza:
55%
ott a pont! és mi az hogy hol van benne só? te kész vagy... nem is értelek, ilyeneken élsz? vagy hogy nem érzed?
2011. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Hát igen, az sem mindegy, hogy vki mit dolgozik. Én például alig eszek, de mivel ülő munkám van, az is meglátszik rajtam és mindig hízok egy kicsit. Meg én eleve is hízékony típus vagyok. De a párom például az éjszaka közepén is neki ül szalonnát, kenyeret és ehhez hasonló finomságokat enni, de ő még egy grammot sem hízott, mert fizikai munkát végez és mert nem olyan hízékony típus.

Ez van. :( :( :(

2011. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!