Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a legjobb reggeli intenzív...

Mi a legjobb reggeli intenzív futás előtt mit egyek hogy ne legyen hányingerem és mégis a vércukrom jó helyen legyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2 dl tej. Mondanám, hogy tegyél bele müzlit vagy valamit, de inkább döntsd el te, hogy ha utána rögtön futni mész akkor nem-e jön vissza.
2011. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem futni járok, hanem ugrabugrálni. :)

Előtte egy bögrébe teszek félig tejet, megmelegítem. És ebbe éppen aktuális étvágyam szerint hajdinapelyhet, zabpelyhet, tönkölydarát (ezt egy kicsit főzni kell) vagy müzlikeveréket teszek. Ízesítem mézzel, fahéjjal, gyümölccsel, mikor milyen kedvem van. Egy kanalazható, sűrű masszám lesz.


Engem úgy eltelít, hogy sokszor még edzés után sem vagyok éhes.

2011. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Intenzív edzés elött nem kell kajálni. Olyankor a szervezet az emésztésre koncentrál. Az edzést megelőző másfél-két órában kell enni, mégpedig olyan szénhidrátokat amik hosszan fejtik ki a hatásukat. Ilyen a rizs, zabpeghely, stb. Az egyszerű szénhidrátokat mint a cukor, csokika, kerüld. :)

Szoktam edzés elött fél órával egy fehérje turmixot inni az jó, mert ilyenkor a szervezet nem az izmokat fogja bontani, hanem a zsírt. Gondolom ez lehet az elsődleges célod. (Whey protein)

2011. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én mindig reggel futok.Tutira kell valami a pociba előtte, ami lehetőség szerint lassan bomló szénhidrát.-pl joghurtba műzli.Mindig megiszok indulás előtt kb.2 dl vízben egy 250mg-os Mg pezsgőtablettát.Izomlazító és jól felpörget.Fehérje turmixot utána javaslom.
2011. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megvan a megoldás!

Nutella, tojás, és mogyorókrém turmix alig egy deci se de

majd szétrobbanok utána bírok futni, elég reggel éhgyomorra.

2011. ápr. 8. 00:09
 6/8 anonim válasza:
Te komolyan tojást teszel a turmixba? Felütöd és beleteszed???
2011. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyersen

a tejszínhabba is az van szal még rocky is azt ette a filmbe futás előtt :-)))

2011. máj. 7. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyers tojás azért jó, mert kaphatsz tőle egy kis szalmonellát, és akkor garantáltan futni fogsz, mig csak el nem fogy az erőd! :D
2011. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!