Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet, hogy táplálkozási...

Lehet, hogy táplálkozási zavarom van?

Figyelt kérdés

[link]

Kb. ilyen alakom van, és szörnyen érzem magam. Néha tetszem magamnak, minden, örülök, hogy bókolnak az ismerősök, aztán másik napokon a padlóról kell magamat kapargatni. Így még vehetek fel bikinit? Beismerem, volt, hogy koplaltam:(

13L


2011. ápr. 14. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet megnyitni a linket, amit betettél.

De ha már ott tartasz, hogy direkt koplalsz, akkor biutos nincs valami rendben a fejedben, és nem ártana felnőtt segítségét igénybe venned. Valakit, akiben megbízol, és adsz a szavára.

2011. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 évesen neked nem bikini kéne,hanem két nagy pofon,hogy ilyen bődületes ostobaságokat ki mersz írni és képeket rakosgatsz fel magadról,hogy idegen emberek nézegessenek! Nem táplálkozási zavaros vagy hanem idióta!A szüleid helyében jól lecsesznélek.
2011. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem én vagyok, hanem Khloe Kardashian:P
2011. ápr. 15. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
kb ilyen alakod van,mi... na menj a tudod hová... a tanulásra kéne ennyi idősen figyelni,nem a hülyeségre.
2011. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos,ezt nehéz lenne megmondani annyi infóból,amennyit leírtál!Megvannak ennek is a tünetei/kritériumai,melyek alapján simán meg lehet ezt állapítani.És az sem mellékes,hogy ha még idejében észreveszed azt,hogy probléma van,akkor szakszerű segítséget igényelj!Persze nem feltétlenül pszichodokira gondolok,vannak egyéb alternatívák is!Ha tényleg érdekel,és zavar ez a problémád,akkor nyugodtan írj,talán tudok 1-2 dologban segíteni!

2011. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!