Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a leghatásosabb módszer a...

Mi a leghatásosabb módszer a csokoládéfogyasztás abbahagyására?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél csokit, illetve otthon se tárolj csokit. Nekem még az volt hatásos, hogy a pénztárcámban csak annyi pénzt hordtam amennyire tudtam hogy aznap szükségem lehet. Próbálj meg mindig magaddal vinni otthon készített ennivalót, így nehezebben csábulsz el, mert nem kell közértbe menned. Nekem ezek váltak be a nassolás visszaszorítására. Remélem segítettem.
2009. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és minden nasit letettem már de azt nemtudom sajnos azért már ide fordultam egyszerűen ah nem eszek csokit akkor idegesebb vagyok meg éberebb"-.-
2009. márc. 8. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne egyed azt kész. Más megoldás nincs.
2009. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyél mást, ami egészségesebb, finom és örömet okoz! Egyél sok gyümölcsöt, joghurtot stb... Ha eddig sok csokit ettél, egyél egyre kevesebbet és kevesebbet!


Akkor egyél, ha éhes vagy! Ha pedig meglátsz egy tábla csokit a boltban, vegyél helyette valami más, egészségesebb, finom ételt! Vagy vedd meg a csokit, és add oda valakinek, akit szeretsz! :) Vagy ne legyen nálad pénz, és lopni gondolom nem akarsz. :)


Csinálj dolgokat, amik örömet okoznak neked, és sportolj!


Ha falási rohamként és kényszerszerűen eszed a csokit, nem csak azért, mert finom, hanem ezzel vezeted le a feszültséget (sok ember ezért hízik meg), akkor keresd meg a probléma okát és oldd fel!


A lényeg: döntés, akaraterő, kitartás.

Egy idő után természetes lesz. (De ha nem vagy kövér, nem kell teljesen abbahagynod a csokievést. Van abban egészséges dolog is! Csak mértékkel.)


Sok sikert!

2009. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj h kövér vagyok de már abbahagytam csak most a szotyi jött vissza "-.- de szerintem az nem hizlal
2009. márc. 15. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne abbahagyni a csokievést? Főleg ha ideges vagy, ha nem ehetsz..!? Ha kövér vagy, akkor sportolj, de ne mondj le ilyen csudijó dolgokról! ;) A szotyit viszont tényleg hanyagold, mert az jobban hízlal, mint a csoki, és pattanásos is lehetsz tőle!
2009. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csudijó az az egészség és a normális lelki állapot, nem pedig az édesség. A csokinak az a lényege, hogy mértékkel kell fogyasztani.
2009. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs valami nagy önfegyelmem,sokáig rendszeresen ettem is.Aztán kb fél éve valahogy úgy alakult a dolog,hogy mindig csokievés után jött ki rajtam sok pattanás (azelőtt hormonális volt) és ez annyira visszatart,hogy azóta egy falat csokit nem ettem.Szerintem találd meg,hogy mi motivál,pl csinibb alakot akarsz!
2009. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!