Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket tud venni egy...

Milyen ételeket tud venni egy átlagos étteremben, vagy büfében az aki cukor és lisztérzékeny?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy átlagosban szerintem nem érdemes próbálkoznod nehogy baj legyen minden esetre meg érdeklődöd ott ahol enni szeretnél hogy van e erre valami mód:D
2011. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Büfében max hasábkrumplit... ketchuppal talán (a cukrot nem tudom, én csak lisztérzékeny vagyok... mondják, hogy nem szabad hasábkrumplit enni, de butaság...).

Étteremben kicsit többfélét lehet, bár étlaptól is függ. Van, ahol csak roston sült húst tudsz enni rizzsel vagy krumplival, salátával, de van, ahol van 5-10 féle hús-étel, mindenféle sajtos-szószos kaják (a sajt és gombamártás általában nem jó, de nekem volt, ahol elkészítették kukoricalisztből).

Sajnos más választék nem nagyon van. :(

2011. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

saláta grillezett csirke/pulykamellel

zöldség/húsleves tászta nélkül

párolt zöldségek, töltött cukkini vagy padlizsán

büfében kaszinótojás, majonézes saláták, sonkatekercs

2011. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sült krumplit azért szokták mondani ,mert a mireliteket vagy a mekiset úgy készítik,hogy tulajdonképpen por krumpli egy kis liszttel keverve, az íze is más. Ezért a súlyos lisztérzékeny bizony rosszul lehet,ha mirelit hasábburgonyát eszik, főleg rosszabb minőségűeket.
2011. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm állítja, hogy azt is megérzi, ha például a sültkrumplit ugyanabban az olajban sütötték ki, mint amiben előzőleg rántott hús volt.

A bolti élelmiszerekre sem véletlenül írják ki, hogy nyomokban mogyorót is tartalmazhat.

2011. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!