Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha tejfölt eszek, tényleg...

Ha tejfölt eszek, tényleg gyorsabban nő a mellem? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon sovány vagyok eleve, ha végre hízok, látszik, hogy nőtt. De olvastam valahol, hogy mivel zsírszövetekből áll, ha sok tejfölt eszek, gyorsabban fog:)

Köszi!


2011. máj. 23. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor nekem két görögdinnye nagyságú tőgyet kellene cipelnem, tejfölt eszek tejföllel
2011. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet még nem hallottam. Ez egy butaság!
2011. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó is lenne. Nyilván, ha hízol, nagyobb lesz, de nem csak a melled... De miért pont tejföl? Egyél zsírt... :P
2011. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de vigyázz, nehogy tehénné változz!!
2011. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól nő, ha hízol, de akkor először a hasad, a feneked, a combjaid, és már észre se fogják venni hogy nőtt a melled is, mert mindened nagyobb lett. :))

Hízni pedig elég sok dologtól lehet, nem értem mért pont tejföl. Ha hízni szeretnél egyél zsíros, fűszeres és cukros dolgokat, és egyél este is, de ez mind egészségtelen. Sok fiúnak nem is jönnek be a nagy cicik! :)

2011. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!