Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A családotokban mindenki el...

A családotokban mindenki el tud menni reggel nagy wcre? Mit csinaltok ha nem? Jobban hizik az ember ha szorulásos?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 08:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nem együtt van a reggeli ébredés így a wc-re sem kell várni, így is van 2 wc a házban szóval sosincs gond.
2011. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk csak a férjem trónol reggel.

Én képtelen vagyok rá, csak délután megy :-)

Gyerekek is délutánra időzítik.

2011. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Minden szobához van külön zuhanyzó-wc.Így mindenki akkor megy, amikor akar.És szerintem igen, ha valakinek szorulása van, akkor az könnyebben hízik.
2011. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Napi 2-3 liter vizet kell inni és garantáltan megszűnik a szorulás.

Tapasztalat!

2011. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is könnyebben híznak a szorulásosak. Nálunk se együtt van a kelés, így megoldjuk, bár 2 Wc van a lakásban. Erre vagyunk 4-en. Ha valami miatt mégis egy időre esik a kelés időpontja, akkor mi anyuval felkelünk korábban. Úgyis nehezebben készülünk el, így mire a fiúk felkelnek, már nincs akadály.
2011. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Ez a sok folyadék ivás nem teljesen igaz. Én rengeteget iszom, mégis szorulásos vagyok. csak gyakrabban járok pisilni, de ettől még nem tudok könnyebben és gyakrabban sz@rni.
2011. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én könnyen hízok, nehezen fogyok, viszont teljesen egészségesen járok nagy wc-re. Szerintem nincs összefüggés.
2011. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kelj fel hamarabb, vagy később az szerint, hogy tudd magad beprogramálni. Amúgy mi sem egyszerre kelünk, úgyhogy sikerül eljutni minden reggel a wc-re.
2011. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi ketten elunk csak es en kb. heti egyszer jarok, akkor se reggel, szoval nincs ilyen gondunk. Nem vagyok hizekony, pedig tenyleg nagyon ritkan jarok wcre es enni rendesen eszem. Nem tudom miert van ez igy, mar mindent probaltam es semmi nem javult. Igy lettem osszerakva.
2011. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem reggel megyek wc-re, hanem általában inkább este, és sajnos nem tudok minden nap, csak olyan 2-3 naponta. Egyáltalán nem vagyok hízékony, sőt.
2011. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!