Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt kérdezném most ebben a...

Azt kérdezném most ebben a pár napban mit kellene ennem? (crohn, műtét, diéta, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz 1 hete hogy laparoszkópiával műtöttek ki egy kis darabot a vékony- és vastagbelemből. Crohn-beteg vagyok. Szoval csütörtökön kikerülök a sebészetről.

Mivel kezdjem ezt a diétát mert valami diéta kellene szerintem de nemtudom hol kezdjem. Ja és hogy meddig tartson eza diéta?


Köszi előre is a válaszokat.17f


2011. jún. 20. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A korhazba nem kapsz valami etrendet? Szerintem egy ilyen mutet utan kene hogy adjanak. Amugy szerintem keruld a fuszeres nehez eteleket, egyel egeszsegesen, natur dolgokat.

Jobbulast!

2011. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. mégg nem kaptam ilyen lapot
2011. jún. 21. 10:09
 3/3 anonim válasza:

Szia

Nagyon régi a kérdés, de érdekelne hogy műtét után jobb lett? Maradtak tünetek? Esetleg kellett még műtétre menni azóta?


Köszi ha válaszolsz

ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!