Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha minden reggel bundás...

Ha minden reggel bundás kenyeret eszek (nagyon nagyon szeretem), akkor annak lehet valamilyen rossz hatása a bőrre?

Figyelt kérdés
Ezt az olaj miatt kérdezem, nem sütöm túl sok olajban, de kialakulhat tőle narancsbőr vagy pattanás?
2009. márc. 26. 11:06
 1/6 anonim válasza:
Szia.Nagy valószinüsége előbb utóbb kihozza a pattanásokat.Hiába nem sütöd sok olajban,a kenyér megszivja magát.
2009. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit eszel, és meddig.

Eszek/iszol még egyebet is?

Az egyoldalú táplálkozás.hosszú távon káros a szervezetre.

2009. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem eszek sok húst, általában kerülöm az olajos ételeket, sok zöldséget, gyümölcsöt eszek, sok vizet iszok(cukrozott italokat nem)csak a reggeli bundás kenyeret nem tudom kihagyni!:)
2009. márc. 26. 11:31
 4/6 anonim válasza:
Ez teljesen egyén fügő. Az olajos válaszoknak ne dőlj be, mert vki akkor is totál pattanásos ha semmi olajat nem eszik, meg olyat is ismerek aki mindent abba főz, süt tocsog még se okoz neki kárt. ez egyén és bőrfüggő. Inkább a veszély abban van valóban h egészségtelen hosszútávon és nagyon egyoldalú. meg azért nehéz étel vhol. reggel könnyebbet kell enni, Müzli, zabpehely, barna kenyér vmi rostos dolgok, tojás, tejtermék ilyeneket. Ezek energiát is adnak, míg a bundáskenyér csak jól "elnyomja" a ghyomrod egész napra...
2009. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én imádom a bundáskenyeret és majdnem minden reggel azt eszem. Nekem nincs pattanásom vagy kiütésem, ez szerintem bőrtípustól függ. Attól még lehet változatosan étkezni, hogy a reggelid ugyanaz, mert én ebédre meg vacsorára nem ugyanazt eszem minden nap. A narancsbőr meg a nem az olajtól alakul ki. Sokan azt mondják, hogy az elhízástól, de láttam én már 50 kilós nőn is. Típus függő az is. Akinek van rá hajlama, ki fog alakulni.
2009. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az olajos dolgok nagymértékben és hosszantartó fogyasztás mellett rákkeltőek lehetnek. sztem ne egyél napi rendszerességgel bundi kenyeret. nehogy gond legyen.
2009. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!