Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek ha állandóan...

Mit tehetek ha állandóan kellemetlenül gázosodok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Állandóan felpuffadok (teljesen mindegy hogy mit eszem, ez állandó), ami fájdalommal, teltségérzettel nem jár. De viszont nagyon kellemetlen hogy a gázok mindig mennének. Már megpróbáltam az Activia kúrát, túl vagyok egy méregtelenítésen, rendszeresen mozgok, jelenleg Normaflort szedek, próbáltam már a tejet is mellőzni. Még a menstruációhoz sem tudom kötni a dolgot.
2011. jún. 30. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Kreont.Van recept nélkül is kapható belőle.Bajod nem lesz tőle az biztos.Emésztő enzimeket tartalmaz ,nekem segített.Ne csak a tejet kerüld.A péksütiket,csokoládékat,kekszeket amikben van tejszármazék.Némelyik szalámiban is van.Kenyérben nincs,kifliben van.Lassan kell enni,alaposan megrágva az ételt.A rágózás is puffaszt,a dohányzás is.Ja!Tornáztasd az záróizmodat.
2011. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!