Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epekő kivétel után megváltozik...

Sine.lacrimna kérdése:

Epekő kivétel után megváltozik a széklet mennyisége, minősége?

Figyelt kérdés

Azt mondták hogy sosem lesz már a régi.

Tapasztalatok?

Olyanok válaszát várom akik már túl vannak a műtéten.


2011. júl. 22. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem 2008 decemberében volt műtétem. a székletem meg normális. előtte néha ment a hasam de nem tudtam, hogy epés lennék aztán egysezr csak annyira fájt, h elmentem dokihoz és kiderült , h epekövem van. Megműtöttek és azota is jól vagyok. Annyi, h én műtét előtt 3 hónapot és utána 6 hónapot keményen diétáztam. Mindent betartottam, ami a nagy könyvbe le van irva. De megérte. Néha rosszul vagyok ha majonézes cuccot eszek de amugy semmivel semmi bajom. Pláne nem a székletemmel.Ha még van kérdés irj.
2011. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok és másfél éve hogy műtétem volt Debrecenben a gyermek klinikán azóta semmi bajom fél év diéta műtét után de tényleg néha rosszul vagyok mármint enyhe hányinger remélem segítettem
2011. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!