Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kicsi súlyproblémával kűzdök...

Kicsi súlyproblémával kűzdök és nem tudom hogy elég csak sokat mozognom vagy még valami táplálkozási változást is be kéne vezetnem? Az adataim:13/F 165 cm 57,5 kg

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Némi változtatást fontos lenne bevezetni. Mivel még nagyon fiatal vagy, nem kell és nem is szabad szigorú diétákba kezdened.


Nem írtad, hogyan étkezel, de a legfontosabb, hogy a cukros ételeket, péksüteményeket hagyd el (heti egyszer mondjuk belefér egy kis süti, csoki), a gyorséttermi kajákat is (pl.hamburger), a fehér lisztes kenyeret pedig lehetőség szerint cseréld le teljes kiőrlésűre. Szerintem ezek a legfontosabbak. Amit nyugodtan ehetsz: zöldségek, gyümölcsök, natúr joghurt, kefir, zabpehely, sovány sajt, túró, szárnyas húsok.

Próbálj meg napi 4-5ször kevesebbet enni.

2011. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát már 2 éve nem eszek gyorskaját viszont inkább napi 3 szor eszem(reggel délben este)és az este az tudom hogy baj.de emellet most otthon felüléseket végzek és fekvőtámaszokat valamint sulyzózok:általában reggel és este.Na meg ősztől tavaszig hetente 3 fociedzésre járok.
2011. aug. 2. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el dietetikushoz, ő fog tudni segíteni, hogy pontosan miből mennyit egyél. Mellé pedig mozgás kell :)
2011. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!