Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok reggelizni?

Miért nem tudok reggelizni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha felébredek, éhes vagyok mint egy farkas, de nem tudok enni, nem kívánom az ételt, ha pedig muszájból kell ennem hányingerem lesz, és nem egyszer volt már rá példa, hogy visszajött az egész reggeli. A nap hátralévő részében semmi problémám az étkezéssel, naponta 5-6x eszem, de reggel sosem tudok, és nekem nagyon fontos lenne a reggeli, valaki tud valami okosat, hogy mi az oka ennek?
2011. aug. 12. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Evvel nagyon sokan így vagyunk! Suliba reggel fél 6kor felkeltem, 6 fele éhes lettem, de nem tudtam enni. Iskolába beértem fél 8-ra akkor ettem és akkor reggelizett az egész osztály! A tanárnőm még akkor se tudott enni az a tízórai szünetben ette meg a reggelijét.

Sokan vagyunk így, hiddd el. Többen, mint gondolnád!

2011. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd közvetlenül felkelés után. Ha később jobban esik, akkor egyél. Én sem bírok korán reggel enni, de mire beérek melóba már megy. :)
2011. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok.Mikor felkelek éhes vagyok,de nincs időm enni.Később meg már nem kívánok semmit.De azért magamba tuszkolok egy pár falatot,mert a reggeli az fontos.
2011. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!