Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálkozási problémákkal...

Táplálkozási problémákkal kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés
Sokaknak lehet, hogy hülyén fog hangzani, de nem igazán tudok enni. Még akkor sem megyek ki, akár egy szendvicset, akár valami mást készíteni, mikor már nagyon éhes vagyok. Akinek normális a táplálkozási menete, annak ez elég furcsán hangzik, nekem viszont ilyen gondom van. Talán tud valaki tanácsot adni, hogy ilyen problémával hova kell menni. Ha esetleg Baranya megyében tud valaki ajánlani valami orvost, vagy akihez ilyennel el lehet menni, azt is megköszönném!
2011. aug. 17. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Most igy nem derult ki, hogy az etvagytalansag az oka, vagy a lustasag?

Ebben igazabol egy orvos nem fog segiteni, tehat neked kell valtoztatnod az etkezesi szokasodon, kezd ugy, mint egy csecsemo, tehat 5-or etkezzel.

2011. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most igy nem derult ki, hogy az etvagytalansag az oka, vagy a lustasag?

Ebben igazabol egy orvos nem fog segiteni, tehat neked kell valtoztatnod az etkezesi szokasodon, kezd ugy, mint egy csecsemo, tehat 5-or etkezzel.


Éhesnek éhes vagyok, de nem megy le a torkomon, nem tudom leerőltetni. Márpedig ha valaki nem kíván valamit, akkor nem is fogja megenni. Szerintem.

Napi 5? Örülök, ha egyszer tudok enni.. A napi ajánlott kalóriabevitelnek talán a negyede sincs meg. Márpedig nekem még több is kéne, mint amennyi a szinten tartáshoz kell, mert eléggé le is vagyok fogyva. ( 168/43 )

2011. aug. 18. 00:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, a Tiéd is ment. :)
2011. aug. 18. 00:08
 4/7 anonim válasza:

Szólj valakinek a környezetedben szerintem.

De semmit nem kívánsz?

Mindig ilyen vékony voltál?

Volt valamilyen más étkezési rendellenességed?

2011. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van, amit igen, csak ritkán.

Nem, nem voltam mindig ilyen vékony, normál testalkatom volt. Soha nem is hittem magamról azt, hogy kövér vagyok ( nem is voltam ), szóval még csak ilyen pszichés képzelgések se voltak, hogy nekem le kéne fogynom.

Pár éve van ez, hogy nem eszek, csak nagyon keveset, más nem volt.

2011. aug. 19. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el egy orvosi kivizsgalasra, igy kilehet zarni azt, hogy valamilyen szervi elvaltozas az okozoja.

Aztan kezdjel el rendszeresen mozogni, s az orvos valoszinuleg, hogy vitamin kurat fog javasolni, s igy mar lassan, de azert kifog alakulni az, hogy rendszeresen es egeszsegesen etkezzel.

Nem idegeskedsz, szorongsz, felsz stb. ezek is okozhatjak ezt, hogy etvagytalan vagy!

2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elvileg szervi elváltozás nincs, voltam már pár vizsgálaton.

Mozogni is mozgok. A vitaminnal sajnos úgy vagyok, hogy néha beszedem, néha nem. ( de inkább az utóbbi )

Idegesség elég sok van, és a többi is.. Tudom, hogy ezek eléggé befolyásolják a dolgot. De azt azért nem hiszem el, hogy a világon semmi nem jön fel rám..

2011. szept. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!