Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14éves lány vagyok.166centi...

14éves lány vagyok.166centi és 43 kiló (kb. ) Szeretnék hízni adnátok tanácsokat? Vagy valami tömegnövelő gyógyszer esetleg?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy mindent megeszem de amit igen abból elég sokat. Eszem elég fehér kenyeret, péksüteményt csokit. Minden napomat kakaóval kezdem és zárom. Nem sportolok semmit még tesiből is felvagyok mentve a lábam miatt.

Elég gyors az anyagcserém is.

Úgynézek ki mint egy 10éves ://

mostmár minden módszerre nyitottvagyok..

köszielőreis!:)


2011. aug. 27. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy, de majd pár év múlva, ha a szervezeted is érettebb lesz, lassul az anyagcseréd, elkezdesz gömbölyödni/kerekedni/nőiesedni.

Szerintem ne aggódj, örülj, h még bármennyit eszel nem hízol...lesz idő, mikor visszasírod ezt az állapotot!

2011. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Talán az úszással esetleg még próbálkozhatnál.

De egyébként sokat nem tehetsz, ha még a hízlaló kaják sem fognk rajtad, akkor az a legjobb, ha elfogadod magad ilyen karcsúnak és élvezed ezt az állapotot, amíg lehet.

Nos, én például még 19 évesen is 45 kg voltam, a 165 cm magasságomhoz.Akkor lettem várandós,nálam ez hozta meg a teljes változást, akkor kezdtem "ember módra" enni és akkortól már ez meg is látszott rajtam.Nem híztam el, máig sem lettem több 60 kilónál (a lány osztálytársaim 8..os korukra már mind 60 kiló körüliek voltak).De én már ezt a súlyt is soknak érzem és sokszor emlegetem, milyen jó volt 45 kilósan,légiesen ugrálni, szaladgálni.Sosem voltam fáradt.Most meg sokszor egy elefántnak érzem magam, pedig nem vagyok kövér.

2011. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a nővérem is ilyen testalkatú volt mind most én. most 26éves van egy gyereke és kb ugyanolyan vékonyra visszafogyott mint terhesség előtt. Meg azért zavar, hogy az összes barátnőmnek elég jó alakja van.. gondolok itt a nagyobb mellekre..

Úszni nem tudok meg nem is nagyon menne mivel elég sok gond van a lábammal a térdemmel..

A családomban előfordult a mellrák.. mivel nekem kisebb is lesz felnőtt koromban(gondolom) nagyobb az esélyem rá? mivel a nővéremnek is fidroödémákat(bocsi nem tudom hogy írják) találtak...

Béress csepp segítene felszedni 3-4 kilót?

Köszönöm a válaszokat!(:

2011. aug. 27. 23:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Először is nem szabad válogatósnak lenni :) Meg kell enni mindent, zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, de húst és halat is. Semmit nem szabad kihagyni, ha egészséges akarsz lenni, főleg így, hogy volt már rákos megbetegedés a családban. Egyél naponta ötször, szokj rá a rendszeres étkezésre. Minden kajádban legyen valami zöldség vagy gyümölcs (kell a vitamin :)). Egyél annyit, amennyi jólesik, és mindig akkor, amikor éhes vagy (én kb. 3 óránként szoktam megéhezni, de ha hamarabb is éhes vagy, nyugodtan ehetsz pl. 2.5 óránként is :))
2011. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Gyömölcsöket igyis szoktam enni :D

Cukros italokat iszom..vagyis inkább Colát. erről is lekéne szoknom vagyez pont h hízlal?

2011. aug. 27. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Kólát ne igyál, nagyon egészségtelen...a fogaidat is tönkreteszi, csontjaidat is. Lehet, hogy azt hallod mindenhonnan, hogy a gyorskaják hizlalnak, de akkor se egyél ilyeneket. Cukros üdítőket, műkajákat felejtsd el.

Én nem azt mondom, hogy az egészséges kajáktól meg fogsz hízni, hiszen ha ilyen az alkatod, csodát ne várj. Viszont nem leszel beteg, és még az is lehet, hogy 1-2 kiló fel is ugrik :) Nem tudom, mi van a lábaddal, de ha mást nem tudsz sportolni, akkor tornázhatnál is otthon, vanak talajon végezhető gyakorlatok :)

2011. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor Colát hanyagolnom kell és áttérek valami gyümilére:D

Az otthoni tornát pedig elkezdem :D

2011. aug. 27. 23:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor még javasolnám a svédcseppet, vagy a kálmos teát.Mindkettőt megveheted a herbáriában is.


"A rendkívül sovány emberek, akik nem a megfelelő táplálék hiánya miatt veszítettek a súlyukból, kálmosgyökér teát igyanak, és időnként vegyenek teljes fürdőt, amibe kálmost tesznek. A kálmosgyökér megszünteti az étvágytalanságot, hatásos vesekárosodásnál is, és megfelelő szer az egész test megtisztításához"


Teakészítés: a kálmosgyökértea hideg vizes áztatással készül. Egy csapott kávéskanál kálmosgyökeret 1/4 liter vízben éjszakára beáztatunk. Másnap kicsit felmelegítjük és leszűrjük. Felhasználás előtt forró vizes ételmelegítőben felmelegítjük.

2011. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez jólhangzik.(:

És hol tudok beszerezni ilyen gyökeret?

Amúgy köszönöm

2011. aug. 28. 00:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nem eszel rendesen. Én is mindig ilyen vézna voltam és azt hittem, eszek eleget. Annyit tényleg ettem, mint más, de a hízáshoz több kell. Arról nem beszélve, hogy az én fajtám hajlamos elfelejtkezni az evésről. Hányszor hagyod ki pl. a reggelit? Ha problémád van, nem megy le a falat a torkodon? Elég 1-2 ilyen nap, hogy amit már-már sikerült felszedned, felélje a szervezeted.


Én 33 éves vagyok. Februárban még 42 kiló voltam! Most 48 vagyok. Alapból amúgy 44-45 a súlyom, de februárban húzós időszakom volt (nyelviskola, munkahely, túlórák, házimunka...), és lementem 42-re. 1,5 éve betegség miatt és sok idegeskedés, vizsgaidőszak miatt 41 kg voltam. Szóval most se a korom miatt híztam meg, hanem mert most elkezdtem végre kitartóan hízókúrázni! Sose hittem volna, hogy ez nekem sikerülhet, kár hogy nem hittem benne.


Végre kezd emberi formám lenni. A karom formásodott, eltűntek a véznasági erek. Végre van valamicske mellem is.

Nem szándékozom megállni 53 kg-nál előbb. Persze most volt 2 depis napom, mikor megint nem ettem rendesen (tegnap este 8-kor jutott eszembe, hogy nem ebédeltem) és szerintem máris leadtam 1,5 kg-t, de azt tapasztaltam, hogy gyorsan visszajön ha egyszer már felszedtem.

Már egyszer 48,3 kg-t mutatott a mérleg, azt hittem elájulok!!!


Ez a legjobb kalkulátor, számold ki mennyit kell enned a hízáshoz:

[link]


Ezután számold csak ki mennyit eszel egy nap, mindjárt rájössz, hogy meg se közelíted a hízáshoz szükséges kalóriabevitelt:

[link]


Én ezt a 2 oldalt használom és azóta hízok.

A kaját kb. 1 hétig számolgattam, azóta érzem mennyit kell ennem. Már az is haladás, ha nem hagyok ki étkezést, azonnal jönnek rám a dekák. Ez is csak azt mutatja, hogy a rendszertelen evés miatt van az egész és hogy mi valójában nem szeretünk enni.

Egy megoldás van, leerőszakolni a kaját akkor is ha nem kívánod, ha depis vagy, ha feladnád. És sikerülni fog meghízni, hidd el. Ne várj addig, mint én, nagyon-nagyon szép lány lehet belőled. Én bizony sok sikerélményt kihagytam így, pedig az átlagnál szebb arcom van, de hát csontsoványan nem sok fiút érdekeltem. Már most, 48 kg-san sokkal jobban felfigyelnek rám. A barátom egészen oda van:) A nők meg sárgák az irigységtől, de hát ők nem tudják, hogy a férfiak nem a csontkollekciókat szeretik.


Szerintem a fibromicsoda nem rák, nem volt rákos a nővéred, az egy jóindulatú elváltozás tudtommal.

De attól én is félek, ha terhesség miatt nőni fog a mellem, nehogy terhességi mellrákom legyen. Mivel eddig nem híztam mellre, sajnos a sejtosztódás miatt előfordulhat. Ezért is jobb fiatalon szülni, minden sejtosztódás veszélyesebb idősödve.


Sok sikert a hízáshoz!


33N

168 cm, nemrég már 48,3 kg:)

2011. aug. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!