Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy ha hideg...

Miért van az, hogy ha hideg teából megiszok 3 pohárnál többet akkor egy idő után előjön rajtam a depresszió, idegesség?

Figyelt kérdés

Ha télen iszok meleg teát akkor semmi bajom de mikor csinálunk nyáron és be van rakva a hűtőbe és iszok belőle akkor ez van. Ha nem iszok teát akkor semmi bajom.

17/F


2011. aug. 29. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mert a koffein, teofillin pszichostimuláns, 3 pohár amúgy is sok, egyszerűen túlpörget azért leszel ideges.
2011. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most számolom pontosan, volt az 6 pohár is. Tehát kb 1,2 liter a mai nap. :\
2011. aug. 29. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen teaimádó vagy, igyál inkább gyümölcsteát.
2011. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A gyümölcstea pedig nagyon savas ami komoly támadást jelent a fogaidnak.Szóval...mértékkel
2011. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Zöld tea vagy zöld tea alapú teák. De semmiképp se feketét! Én is rengeteg teát iszok.
2011. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, a koffein miatt van. Lehet, hogy csak azért, mert túl sokat ittál, de lehet, hogy alapból érzékeny vagy koffeinre.


Ha így van, akkor inkább ne igyál fekete teát, sem kávét.

De zöld teát se!!! Abban is van jócskán koffein.


Inkább javasolnám a fehér, vagy a vörös teát, vagy a gyümölcsteákat (nem a gyümölcs ízesítésű fekete teákat, hanem a tisztán gyümölcs alapúakat).

2011. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert lövésed sincs arról, mi az a depresszió. Neked nincs depressziód. Ha meg igen, az nem a teától van. A depresszió egy tünetegyüttes, most hadd ne fejtsem ki bővebben.

Ha "idegesít", akkor meg ne idd.

2011. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Depresszió a gazdagok betegsége, mert ráérnek depressziósak lenni.

Mindegy a lényeg, hogy kevesebb teát iszok.

2011. szept. 2. 09:46
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 09:46


Tudod, mikor voltam depressziós? Amikor napi 12 órát dolgoztam egy gyárban, hogy el tudjam magam tartani, azután még otthon is el kellett végeznem az összes házi és ház körüli munkát, épphogy aludni volt időm.

A gazdagok betegsége, akik ráérnek, mi? Miért kell olyasmiről véleményt mondanod, amihez hülye vagy?

2011. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg akkor voltam depressziós, amikor egy hozzám közel álló agyvérzéssel kórházba került és nem látogathattam, közben készülnöm kellett a vizsgákra és nem volt elég pénzem a számlákra.
2011. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!