Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kollégium, kevés pénz, egészsé...

Kollégium, kevés pénz, egészséges táplálkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kollégiumba fogok menni szeptembertől és a problémám kb 20-30e Ft költőpénzem lesz havonta mindenre (nem sok tudom), nem tudom mit csináljak, kifli,tejföl stb olcsó de szénhidrát dús + elég monoton étkezés lenne, szóval annyira nem jó.

Tudnátok tanácsot adni?


2011. aug. 31. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs mindig legyen nálad,nekem pl. az vacsira is jó.

Egy csomó olcsó zöldséges kaját tudsz készíteni,már ha szereted az ilyesmit,hogy spenót,sóska,rakott karfiol,csőben sült karfiol,kel csőben sütve vagy rakva....palacsinta is kijön olcsón,többiekkel megbeszélitek,ki mit hoz a kajába és többen is összeállhattok főzni.Lecsó,tészta bármilyen szósszal.Nekem a legjobb megoldás gyorsan és olcsón a zöldség konzerv,kukorica,borsó,répa mix:)

2011. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hm. Hacsak nem szakácsképzőbe mész, nem fogsz tudni főzni.
2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Miért,koliban nincs gáztűzhely??????

Nálunk mindenki főz.Igaz nem töltött káposztát pacallal és kijevi pulykával....

2011. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Főzési lehetőség lesz/van.
2011. aug. 31. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

reggeli: zabpehely(1kilo 200ft sokáig elég és laktató)+1 pohár joghurt (60ft)+gyümölcs-pl 1 kilo barack 150ft az elég egy hétre

magvas kifli+sonka/sajt+zöldség-kígyóuborka, paprika, pari

magvas kifli+főtt tojás+zöldség


ebéd: zacskós leves, vagy összedobsz gyorsan valamit mirelit zöldségből, lecsó, tojásrántotta, töltött zöldség, főzelékek gyorsak, rizs+hús vagy rizs+tonhalkonzevr-ez gyors, paradicsomleves, tojásleves, paprikáskrumpli, tészták-pl túrós, mákos, rakott zöldségek, pörkölt

2011. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
A köles nagyon egészséges, tápláló. Sok féleképpen el lehet készíteni édesen és sósan is. Egyáltalán nem hízlal, sok benne az aminosav, vitamin... Ha van a kolesz közelébe nagyobb piac, ott elég olcsón hozzá tudsz jutni, vagy bioboltba, reformboltba 500 gr 300 ft ami nagyon megduzzad, sokáig elég.
2011. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!