Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A fehérje (Whey Protein)...

A fehérje (Whey Protein) szteroidnak számít?

Figyelt kérdés
Lehet valami káros hatása?
2011. szept. 12. 17:14
1 2 3
 11/25 Rheeza ***** válasza:
47%

SZINTETIKUS ? mi ? lol? Különböző gyártási folyamatokkal van feldolgozva ... Tudod mi a szintetikus ? A műanyag. kvázi nem található meg a természetben. Ember alkotta anyag. Oké hogy por formájú.. de a kenyér is cipó formában terem a mezőn ? nem ? akkor az is szintetikus ?

Más: Káros.?!?! igen, tudod mikor káros ? amikor az észkombájn napi 2 pohár vizet iszik 200g fehérje bevitel mellet, aláírom az káros igen ! De akinek ennyi esze van az meg is érdemli. Meg a vitamin is káros ? maximum akkor megint csak ha nem társul mellé elegendő folyadékbevitel, illetve az arányok nincsenek összhangban. napi 10g C-vitamin bevitele mellett iszol 3 deci vizet/nap persze hogy veseköved lesz, ez nem kérdés, de ha meg így csinálod, te vagy a marha, és nem a vitamin a káros. !

2011. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

Hűű, de okos vagy... Nah, ekkora "agyakkal" inkább nem vitázom. kb 2 sort olvastam el abból amit írtál. Pont annyi értelme is volt... Nem olvasom tovább, fölösleges...

Van az a szint ahova nem süllyedek mások után és van az az ember akivel fölösleges vitázni, mert lesz*rja ha fingja sincs bizonyos dolgokról, az akkor is úgy van ahogyan kipattant az agyából.

Köszi ezt az "értelmes" csevejt.

Pá!

2011. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

"El sem olvastad amit írtam és erre mondasz véleményt"


Hidd el, bőven elég volt annyi amennyit elolvastam :)

2011. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Rheeza ***** válasza:
37%
Én marhára nem akarok neked elhinni semmit sem, tőlem meg is halhatsz az sem izgatna különösebben. Plusz nem fogok győzködni egy idiótát arról hogy olvassa már el hogy mit írt, teljesen hibás szóhasználattal, és gondolkozzon már el róla hogy mit írt. A másik fele h alátámasztani sem tudod azt a hülyeséget amit írtál, meg magyarázni nem tudod, egy kísérleti anyag forrását sem tudod igazolni ahol ez feketén fehéren le van írva. Szóval cincogj csak tovább te senki . :c
2011. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%

Az a helyzet, hogy te sem igazoltál semmit. És egy névtelen oldalon baromira nem érdekel annyira mások véleménye, hogy törjem magam bármiért is. Nem érdekel ha valaki valamit nem hisz el.

Én a stílusodból következtettem: nincs érdemleges tartalma amit írtál (ezt egy általános sulis is meg tudja állapítani)a hülyeségen és a sértegetésen kívül. Megmondom őszintén ezen jól szórakoztam. Ritkán látni ilyen embert :)

De köszi buksi, most már kicsit fáraszt is a hülyeséged szóval szia!

2011. szept. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Rheeza, sokkal hitelesebb lennél, ha megtanulnál helyesen írni..

Az írásod töredezett, és értelmezhetetlen, a stílusodat meg inkább nem is említem. Mindenesetre a helyesírás jó dolog, el kéne sajátítani neked is.

2011. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Rheeza ***** válasza:

Ha Ha! csak az a baj hogy ha kéri valaki én eltudom linkelni, de légyszives küldj magadról egy képet te szánalom senki, megnézném a göthös testecskédet ahogy rádnézek és összeesnél mint valami hulladék, vagy a fordítottja hogy egy sörhasú dagadék vagy :c 88 kg-al 11% testzsírral cincogj patkány aki csak képről látott súlyzót életében de beleszakadhatsz sosem fogod elérni még ezt az alapot sem, nem hogy magasabb szintet :c

A másik észlénynek üzenném hogy döntsd el melyik a rosszabb helytelenül írni , AMIT mellesleg úgy is el tudsz olvasni vagy az a retardált aki ész nélkül beszél fűt, fát, taligát olyan témában amiről a nőklajpjában olvasott ! Have fun, én definiáltan nézek ki nem vagyok 1 hulladék trágyahegy, meg vagyok elégedve magammal, lehet ti is csak a vasággyal 30kg vagy a tehén kompozíció nem annyira nyerő :) Nézz csak tükörbe gyökér és sírj v. nevess magadon hogy mekkora hulladék embert lett belőled :c

2011. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen kedves, valóban büszke lehetsz magadra. Vegyél nyugodtan ásd el magad felszerelést, nem leszel nagy veszteség a társadalom számára.
2011. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Linkelni? Na ne nevettess! Az internet a világ legnagyobb pöcegödre. Amit akarok megtalálok. Bármilyen hülyeségről lehet találni hitelesnek tűnő infót.

Egyébként bírom, hogy így ismersz és elmondod milyen vagyok :) Szerintem azt se tudod, hogy fiú vagyok-e vagy lány, csak írod megint a marhaságaidat.

Ebből látszik, hogy milyen ostoba vagy. De én ezen egyre jobban szórakozom :) Légyszíves írogass még pár dolgot! :)

2011. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
50%
A fehérjepor természetesen nem káros. Mint ahogyan a só sem az de sok mennyiségben bele lehet halni/fulladni stb. A tudatlan és/vagy irigy emberek szokták terjesztik, hogy káros. Ennek több oka van ebbe nem mennék bele. Az is tipikus tudatlanságra vall, ha valaki a másik helyesírása és stílusa alapján akarja megmondani, hogy egy adott témában igazat mond vagy sem. Általában ezeknek az embereknek még rosszabb a helyesírása ha összehasonlítanánk hosszútávon azzal akit kritizáltak. Ez egy fajta téma elterelésként is funkcionál, próbálja a másik hibáját kiélezni, miközben így a saját ostobaságáról eltereli a figyelmet. Hozzá teszem sikeresen mert aki nem érti ennek a mechanizmusát az be is dől neki.
2012. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!