Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, mert sovány...

Hízni szeretnék, mert sovány vagyok. Mit változtassak?

Figyelt kérdés

Először is 50 kg vagyok és 171 cm, 14 éves. Reggelire általában 2-3 gofrit eszek, Nutellával vagy lekvárral. A suliban nem szoktam enni. Mikor hazajövök mindig tartalmas ebédet eszek (leves, második), vagy elmegyek egy Étterembe ( 30%-kal olcsóbban ehetsz ott, ha van diákigazolványod), ott is mindig leves, másodikot eszek. Délután szoktam nassolni (ropi,keksz, joghurt, puding). Este megeszek 1-2 szendvicset.

Mit változtassak az étrendemen, hogy hízzak?


2011. szept. 15. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Innen csemegézhetsz melyik válasz a szimpatikus:)

2011. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. szept. 15. 12:00
 3/8 Rheeza ***** válasza:
30%
Most tök jól felsoroltál csomó hulladék kaját ehhez gratulálok ! Miért HÍZNI akarsz ? zsírt akarsz ? minek ? Miért nem sportolsz, diétázol rendesen és építesz izmot ha már srác vagy ? kövér akarsz lenni ? hát hajrá idióta, tömd tele magad ezekkel a szemét, tápláléknak nem nevezhető dolgokkal és 10 év múlva halj meg agyvérzésben.
2011. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok :DDD
2011. szept. 16. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez jó volt!
2011. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát reggelire nem gofrit ennék hanem zabpelyhet joghurttal és gyümölccsel

ebéd az okés itt egyél egy db gofrit házi lekvárral vagy gyümölcskocsonyával-nutellát hanyagold

délután egyél a ropihoz egy pohár joghurtot, keksz helyett korpás keksz kis mézzel+joghurttal(natur)

vacsorára jó a szendvics-csirke/pulykasonkával, csirkehússal, főtt tojással, hallal, sajtokkal, és zöldséggel

lefekvés elött egy pohár meleg mézes tej

2011. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat :)))
2011. szept. 18. 01:25
 8/8 BheBhe válasza:

érthetően írom mán a dolgokat mert nem fogod érteni : D

meny be egy olyan "üzlet-be ahol hozzá juthatsz tömeg növelőhöz" veszel egy jumbo tömeg növelőt kb 4kg-ost,felvered egy hónap alatt és fog látszani is a változás :D

és igy a további hónapok-ba.

2011. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!