Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem teszem tönkre a gyomromat...

Nem teszem tönkre a gyomromat azzal, ha minden reggel megiszom 2 bögre tejeskávét éhgyomorra?

Figyelt kérdés
intant kávából készítem
2011. szept. 19. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

hát az instant kávé elég jól kicsinálja a gyomrot még akkor is, ha eszel előtte....

reggel először egy pohár vizet kell inni, majd enni valamit, ezután jöhet a kávé...ez a helyes sorrend :D

2011. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem.

Ha tejes az semlegesíti a savas kávét (ha kényes lenne a gyomrod).

2011. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Üres gyomorra nem ajánlatos kávét inni bármilyenről is van szó. Először egyél pár falat valamit ami a gyomorsavat kicsit feltudja szívni aztán kávé. Nekem egyszer így lett sav túltengésem mert reggel kávéval meg cigivel kezdtem és nem ettem előtte egy falatot sem.
2011. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Halkan jegyzem meg, hogy évek óta így teszek. A reggeli teljesen kimarad az életemből. Reggel lenyomok két kávét, némi tejjel, tejszínhabbal vagy tejporral. Én is féltem. Idén teljesen más okból már kétszer voltam gyomor tükrözésen, semmit nem láttak. Persze ez nem jelenti azt, hogy mindez tök jó lenne és hogy 2 hónap múlva nem történik majd valami. Tény, hogy jelenleg semmi gond.
2011. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NE!Nekem így lett gyomor és nyombélfekélyem, sőt refluxom is...

De csak akkor jössz rá milyen drága az egészséged, ha már nincs.

2011. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még mielött belémbeszéltétek volna a gyomorfekélyt:)))))))))))kikértem szakértő véleményét is:

Ennyit a gyakorikerdesek.hu-n választ adókról:))))))))))))))))

[link]

2011. szept. 22. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Elég tudatlan vagy ha ilyen magától értetődő kérdést sem tudsz magadtól eldönteni. Lám az orvos is azt javasolta hogy egyél mellé valamit.

Szerinted miért mondhatta, he??

Ennyit rólad.....

2011. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na ne beszélj:))))))))))))))

Van itt elég idióta kérdés, az enyém is elfér

2011. szept. 22. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
96%

"Alkatilag változó, hogy a gyomra hogy reagál a kávéfogyasztásra, kevés szilárd táplálékot javasolnék mellé."


A másik reggel 2 kávával indító vagyok. Ebben a válaszban azért benne van minden.


ALKATILAG VÁLTOZÓ: tehát vannak emberek, akiknek semmi baja nem lesz tőle, és vannak akik nem bírják. Nyilván amikor érzem, hogy sok a savam élből elrágok pár szem kekszet.


JAVASOLNÉK: nyilván orvos létére nem mondhatja azt, hogy ááá tök jól csinálod. Javasolja és nem felháborodik rajta, mint az itteni válaszolók. Akik két kérdés megválaszolása után már orvosnak érzik magukat.

2011. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!