Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud nekem olyan tablett...

Valaki tud nekem olyan tablettát mondani amitől lehet hízni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat amitől sokat lehet hízni. a válaszokat előre köszönöm!
2011. okt. 1. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne tablettát szedjél,hanem egyél normálisan,sőt többet mint a normális.Így lehet hízni!!!
2011. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a Béres csepptől nagyon jó étvágyam lett, de konkrétan nem attól híztam :D
2011. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normálisan étkezek de hiába mert nem hízok semmit. és olvastam hogy a tabival akár 10 kilót is felszedhetsz.
2011. okt. 1. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:

most a fogamzásgátlóra gondolsz?

én attól egy grammot sem híztam :D

2011. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fogamzásgátló:D attól amugy énse híztam semmit. olyan tabi ami pont erre való.
2011. okt. 1. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
nem találtak még fel ilyet
2011. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenfajta tablettáról még nem hallottam. Viszont az előttem szólóknak igazuk van, figyelned kell az étkezése. Nem a csokira és a chipsre gondolok, mert ugye az egészségtelen. Magasabb kalóriájú ételeket fogyassz, és szerintem amellett nem árt sportolnod sem. Hisz gondolom inkább izmos akarsz lenni, mint zsíros. Nézd meg ezt a cikket: [link]

Amúgy megkérdezhetném hány cm, hány kiló és hány éves vagy?

2011. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!