Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek reggel, este,...

Mit egyek reggel, este, amikor beveszem a vitaminjaimat?

Figyelt kérdés

Dr. Lenkei-féle vitaminokat szedek, mit reggelizzek, ill. vacsorázzak, hogy az utána/közben bevett vitamin minél inkább felszívódjon?


A kollagén készítményt iszom még, edzés után este, arra mit szabad, vagy mit nem szabad enni, hogy az is normálisan beépüljön?


2011. okt. 3. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A vitaminon kívül bármit szabad enni. De látom, te is bedőltél Lenkeinek.

Átverés az egész.

2011. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz?
2011. okt. 3. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a szkeptikusokkal, ők sajnos kimaradnak a sok jóból. Én és családom sok éve szedjük a dr Lenkeis közepes multit, plusz ezt, azt, és mondhatom hogy minden gondunk megszűnt azóta. Nyugodtan egyél bármit, csak ne sokat egyszerre. Nincs semmiféle szabály hogy a vitaminok mellé nem szabadna valamit is enni. Ugyanis a vitaminok is élelmiszerek, csak olyan kis mennyiségek kellenek belőlük hogy nem gondolunk rájuk élelmiszerként.
2011. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ, és nem azért mert ugyanott vásárolsz, ahol én.

Ha szkeptikus valaki, az egyáltalán nem baj. Ha értelmesen fogalmazna meg kritikát, annak még örülnék is. De eleve nem ez volt a kérdés, pláne én is indíthattam volna úgy, hogy "Olyan még csak véletlenül se válaszoljon, aki olyan ostoba, hogy még nem talált rá a Lenkei-féle csodaszerekre!"

Remélem érthető a kitétel.

Az pedig, hogy aki nem foglalkozik az egészségével kimaradna bármiből is, nem tudom, sajnos nem érzem igaznak. Sokakat ismerek, akik világ életükben egészségtelenül éltek, mégsem támadta le őket semmilyen nyavaja. De ebbe fölösleges belemenni most.

Én továbbra is bizonytalan vagyok a felszívódás terén. Lehetnek olyan ételkombinációk, amik előnyösen befolyásolják, és ugyanúgy lehet olyan ami hátrányosan. Csak számomra kérdéses, hogy melyek ezek.

Ti mennyit szedtek naponta?

2011. okt. 10. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A teljes közepes napi adagot beveszem reggelente, evés után. Nem elosztva szedem, és így is szuperul érzem magam tőle. Szerintem a felszívódás inkább annak a függvénye, hogy rendben van-e a bélrendszered, ha ugy gondolod hogy ráfér egy kis karbantartás, akkor vegyél egy jó probiotikumot (sajnos a Lenkeiben most nincs ilyen,) és szedd két hónapig, attól biztosan javul a vitaminok felszívódása is.
2011. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!