Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vőlegényem 23 éves. Sajnos...

Vőlegényem 23 éves. Sajnos nem Hízik akármit ehet és akkár mennyit. Szerintettek ez mitől van? Az a dolog amúgy már őt is bántja.

Figyelt kérdés
enni tud .de nem gyúr és nem tudunk semmi féle beteg ségéről hogy lenne neki.segitsen aki tud agyatok ötletett tippett
2011. okt. 4. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Legnagyobb valószínűséggel alkati dolog, nehezen fog menni a hízás, esetleg étvágygerjesztőket megpróbálhatnátok, anyukám 40 kilóról hízott fel a Peritollal...

Még hormonális okai lehetnek annak, ha valaki nagyon vékony. Vagy bélféreg, de arra annyira kevés esélye van civilizált társadalomban...

2011. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pajzsmirigy túlműködése van. Menjetek el orvoshoz és kérjetek vérvételre beutalót, pajzsmirigy vizsgálatra.
2011. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne híznia?


Ha úgynevezett aszténiás típusba tartozik, azaz alkatilag vékony, akkor nemigen fog hízni. Ha igen, akkor baj van. Neki is, neked is az volna a legjobb, ha ELFOGADNÁD őt olyannak, amilyen és nem akarnád megváltoztatni azt, amit nem lehet. Ha kigyúrt fazont akartál, akkor atletikus alkatot kellett volna keresned, de egy aszténiásból ne akarj azt faragni, mert nem lehet. Ez éppen olyan, mintha azon keseregnél, hogy te a 190 magas fickókat szereted, és a te fickód csak 170 cm-s. Talán be akarod fektetni Prokrüszkész ágyába? vagy hordjon húsz cm magas sarkú cipőt?


Nem volna egyszerűbb, ha elfogadnád őt 170 cs-en és valami értelmesebb dolgora pazarolnád az energiádar, őt pedig végre békén hagynád? Vayg ha nem megy, akkor cseréld le 190-esre.


Ha már vele sem vagy elfogadó, mi lesz a gyerekeddel? Ha nem olyannak születik, amilyet te álmodtál, akkor nem kell?


Szeresd vékonyan és kész. Ezzel teszeed a legjobbat - neki is, magadnak is. :)

2011. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szedjen vitaminokat, vagy pl Béres cseppet, ezek ugyanis étvágygerjesztő hatásúak, bár azt mondod, enni tud, azzal nincs gond, de hátha segít. ha nem is hízik, maximum nem lesz vitaminhiányos. mozogjon valamit, ha emelett rendesen eszik, egy idő után legalább a szálkásodás meg fog látszani rajta. :)

19L

ui: amúgy párom is ilyen volt régen, h nem tudott hízni, most sem kövér,de 4 év alatt amióta együtt vagyunk hízott 10 kilót úgy, hogy nőtt mellé vagy 15 centit, és így most szép izmos, szálkás, bár ő is vékony, de gusztán vékony:)

2011. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem nincsen semmi bajom azzal hogy vékony én így is szeretem és elfogattam.csak ő mondta hogy egy kicsit szeretne hízni de ő is el fogatta magát csak bosszantja!!!
2011. okt. 5. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

örüljön neki


sok csoki, sok pizza, cola, sör, kevés mozgás azonban segít

ha ezeket akkurátusan fogyasztja akkor 40 évesen már pocakos lesz

2011. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alkati dologról csak annyit, hogy mióta rosszindulatú daganattal megműtöttek, 30 kilót szedtem fel 1 év alatt. Előtte 34 évig kis hurka, sovány gyerek voltam és mindenki azt mondta alkati dolog... Most 98 kg vagyok.
2011. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!