Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok 170 cm magas. Van egy 3 éves lányom, és egy 7 hónapos kisfiam. Mindkét terhességem alatt 50-ről 67 kg-ra híztam. Ma ugyanúgy 50 kg vagyok. Nem vagyok beteg, se anorexiás, eszek rendesen, sokat nassolok. Mégsem marad rajtam egy deka sem, pedig szeretnék magamon tudni legalább még 10 kg-ot.
2011. okt. 13. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasmenés, étel-intolerancia, ételallergia, túl gyors anyagcsere, pajzsmirigybetegség, felszívódási zavarok állhatnak a háttérben.
2011. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így jól érzed magad, és tényleg nem vagy beteg (egy vérkép azért nem ártana), akkor ez a normál súlyod. Mozogj valamit, egyél rendesen továbbra is, és ne akarj hízni, ha a szervezeted nem tud mit kezdeni a felesleggel. A plusz kilók valószínűleg nem is egyenletesen rakódnának le, és akkor meg az lesz a baj. :))
2011. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyors az anyagcseréd. Én is ilyen vagyok ,csak fiú.Nagyon nehezen tudok hízni, minden nap eszek rizst, kenyeret, és próbálok minél több szénhidrátot enni. 4-5 kg-t már felszedtem, és sportolok is mellette és edzek.Régen engem is elküldtek pajzsmirigy-tükrözésre, de semmi bajom nem volt.
2011. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sportolj rendszeresen, és akkor erősebb lesz az izomzatod, az is kiló az izom.

Milyen gyakran sportolsz, pl kerékpározol?

Én naponta többször is szoktam bicajozni.


25/N

2011. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne haragudj, de ha elkezd biciklizni, akkor csak fogyni fog, mivel kardió mozgás. Izomépítés meg csak akkor lehetséges, ha többet eszel, sok szénhidrátot és fehérjét viszel be. Saját magamon is tapasztaltam, mivel Bpn vagyok, ha suli van, itt nem biciklizek, csak otthon, nyáron midnen nap tekertem 20 kmt kb. Ahogy feljöttem Bpre, és hetente már csak 1-2 alkalommal tudtam biciklizni, pár héten belül 3 kg-t híztam, pedig ugyanúgy ettem.
2011. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!