Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem fogok még jobban lefogyni?

Nem fogok még jobban lefogyni?

Figyelt kérdés

Természetgyógyász által egyfajta paleo diétán vagyok. Zöldség+gyümölcs+tojás+hús/kivéve disznó/ illetve zab amit ehetek. Amit nem az a krumpli+rizs+tej+szénhidrát

Gyógyteákat iszok: orbáncfű, diófalevél, tejoltó galaj, galagonya. És esténként a nyelvem alá egy csepp levendulaolaj.

Én nehezen bírom sajnos mert sose voltam zöldségevő. És imádom a krumplit a rizst és napi 2 szelet csokit ettem. És most ez ohne...nem fogok lefogyni? Így se vagyok kövér 170 cm magas vagyok és 54kg. 18/L


2011. okt. 13. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bocs az ott-ért, de hova akarsz fogyni még????
2011. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
off-ért
2011. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Őőőő, minek is folytatsz ilyen diétát?
2011. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

dehogyisnem fogsz.

minek csinálod ezt a hülyeséget?(már bocs)egyél a mi neked jól esik semmi szükséged ilyen mondvacsinált divatos diétákra.enélkül is lehetsz egészséges és még a csoki is belefér.

2011. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
NEM AKAROK LEFOGYNI!!!! ISTEN MENTS TŐLE. Tegnap a természetgyógyász mondta, hogy így kell táplálkoznom. Mert a vércukorszintem ingadozik erősen, önösztrogén szintem alacsony, idegrendszeri és belgyógyászati problémák is vannak...és ezért kell ez. Eszek húst kivéve disznót...de, hogy csak zöldség körettel:S durva részemről:/
2011. okt. 13. 16:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Menj el a körzeti orvosodhoz és inkább tőle kérj tanácsot.
2011. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én alapvetően és maximálisan a természetes gyógymódok pártján állok a mesterséges, kémiai szerekkel szemben, de ne legyen az ember elvakult semelyik irányba sem. Sok a sarlatán, nem tudhatod kiben bízhatsz.

Én azt javasolnám, próbáld meg betartani a diétát, hátha jó lesz. Azonban, ha elkezdesz fogyni,vagy bármilyen közérzeti problémát tapasztalsz akkor azonnal állj le és próbálj egy normális orvost találni, mondjuk ajánlás alapján.

2011. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából méregtelenítés céljából van ez a diéta.
2011. okt. 13. 18:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Hasonló probléma volt a lányommal is kb négy évvel ezelőtt. Túl sovány volt és ingadozott a vércukra. Most 21 éves és már nincs ilyen probléma. Orvoshoz menj terheléses vércukorvizsgálatra. Nekünk a Heim Pál kórházban csinálták meg /egy napra kellett csak bemenni/. A következőket mondta a doktornő: rendszeresen kell étkezni. Reggel sem szabad éhgyomorra iskolába menni. Tartalmazzon feltétlenül a reggeli szénhidrátot is. Azért is ingadozhat a cukorszinted, mert túl sovány vagy és a szervezeted a saját tartalékait emészti fel. Kezdj el sportolni, ha eddig nem tetted. Nem értek egyet ezzel a diétával, ha ilyen alultáplált vagy. Orvos állapítsa meg, hogy mi a probléma nálad.
2011. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alultáplált tök átlagos vagyok se kövér se sovány. Holnap megyek vissza a természetgyógyászhoz kíváncsian várom mit mondd...de azért köszi a választ^^
2011. okt. 18. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!