Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diéta. Mit ehetek és mit nem?

Diéta. Mit ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés
Pénteken éjjel mütöttek, tegnap engedtek haza. Diétáznom kell. Az orvosommal a mütét után sajnos nem találkoztam. A növér mondta, hogy gyümölcsöt, rostosat, szénsavasat még ne.. Akkor mit ehetek ?
2011. okt. 17. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel műtöttek?
2011. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a térdét műtötték
2011. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Petefészek cisztával. 3 dl vért távolítottak el
2011. okt. 17. 09:40
 4/13 anonim ***** válasza:

a kérdésedre az egészség-nők egészsége részben biztos jobb válaszokat kapnál

amúgy:

[link]

itt írhatsz kérdést, naponta többször is szokott válaszolni a doktor

2011. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

akor a diéta főleg , azt jelenti, könnyű ételekiylenek: reszelt alma (héj nélkül, üvegreszelőn, pillanat alatt pép, ez nagyon jó, lázas kisgyereknek is adható)

általában: a főtt dolgok. A sült mindig nehezebb:

és sajnos "sült" a kenyér,sütemény is

tehát főtt rizs, krumpli, főtt zöldségek kis fűszerrel, együtt is. Mielőbbi jobbulást kívánok!

2011. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*akkor **ételek ilyenek :(
2011. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék beleszólni a dolgaidba, de ha téged petefészek cisztával műtöttek, akkor iszonyatosan nagy bajt okozol magadnak a 90 napossal, kb. öngyilkosság. A 90 napos 4 napból 3-szor szénhidrátnap (a gyüm.cukor és a keményítő is szénhidrát), ha pedig petefészekcisztáid vannak, akkor nagyon kellene kerülni a szénhidrátot, a cukornak minden formáját, és lisztből/kenyérből is inkább teljes kiőrl., de nagyon mértékkel az is.

Ha elmész egy endokrinológushoz, ezt el fogja mondani.

2011. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
első voltam
2011. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ui: természetesen, amíg kímélni kell magad, addig mehet az üres főtt krumpli meg rizs, akár pirítós is (fehér kenyérből), a szénhidrátcsökkentést a műtét után kezdd, ha már ehetsz mindent.
2011. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem gyógyulgatni. Rossz helyre írtam a kérdést, nem 90 napos diétát akarok.. És amint írtam már gyümölcsöt nem ehetek semmilyen formában. Köszönöm a válaszokat, ha tudtok még segíteni szívesen várom. :)
2011. okt. 17. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!