Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálkozási zavar, van kiút?

Táplálkozási zavar, van kiút?

Figyelt kérdés
Lassan 1éve küzdök bulímiával,naponta 1-2× jönnek az evésrohamok.Úgy kezdődött az egész,h 62kg-nál elhatároztam magam,lefogyok!Tegyük hozzá,most vagyok 15(!)éves,158cm.Jelenlegi súlyom ingadozó,egyik héten 49,másikon 52 ...Rengetegszer próbálkoztam,ellenálltam,de mikor belenéztem a tükörbe összetört minden erőm,és engedtem.Senkise tud erről,makacs lennék,és értelmetlennek látnám végighallgatni ugyanazt anyámtól amit én is tudok jól magamban.Végső lehetőségként találtam ezt a megoldást,és reménykedem a változásban.Fogyni szeretnék 47kg-ig,de előbb ennek a végére kell pontot tennem.
2011. okt. 23. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Van kiút, de azt gondolom te is sejted, hogy ez komplexebb annál, mint hogy le akarsz fogyni, de nem sikerül. Először a fejedben kell rendet tenned. Keress fel egy szakpszichológust.
2011. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!