Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Indulás előtt otthonról miért...

Indulás előtt otthonról miért kell mennem gyakrabban az illemhelyre, mikor nem megyek sehová egész nap, miért nem jut eszembe? Ha hivatalos helyre mint pl. munkahely, megbeszélés, ügyintézés stb.

Figyelt kérdés
Mi az okozója, hogy ha hivatalos helyre, munkahelyre, megbeszélésre, ügyintézésre megyek előtte 2x3-szor el kell mennem WC-re, mert úgy érzem, mintha nem végeztem volna el teljesen a dolgom. Ha oda haza vagyok, egész nap nincs ilyen gondom.
2011. okt. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne, bocs az OFF-ért :D

Mikor mentünk Olaszországba kocsival, minden benzinkúton meg kellett állni miattam. Hazafelé csak 2x :)

2011. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az izgalom/izgulástól. :)
2011. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha valakinek volt vagy van ilyen tapasztalata és van rá megoldás,kérem írja meg. A helyzet néha roppan kényelmetlen tud lenni,hihetetlennek tűnik,hogy ez miért pont olyankor jelentkezik?
2011. okt. 30. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, h nagy-, vagy kisdolog.
2011. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő, de néha még a "nagy dolgom" is lazább, máskor napokig sincs szinte csak nehezen.Ez az amit nem értek.
2011. okt. 31. 08:58
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos az izgalom okozza.
2014. nov. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!