Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy anorexiás mennyit ehet...

Egy anorexiás mennyit ehet vagy ihat egy nap?

Figyelt kérdés
és milyen teákat isznak, vagy tablettát szednek?
2009. máj. 6. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj anorexiás lenni.

Az egyik legjobb barátnőm majdnem belehalt. Évekbe telt, mire emberi életet tud élni, és még így sem olyan, mint azelőtt.

Csak ők látják magukat szépnek, a férfiak undorodnak tőlük, mindenki összesúg a hátuk mögött, hogy ki ez a szörny.

2009. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az anorexia nem egy elhatározás, és azt betartja , az nem választás kérdése, az egy súlyos pszichés betegség
2009. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Testkép zavart jelent. Azt hiszi magáról még mindig, hogy kövér, még akkor is ha már pulóverben van és így meglehet számolni a bordáit.

Ahogy az előttem kommentelő is írta, ez pszichés betegség.

Teát meg tabletát azért kell szedniük, hogy a szervezet lehetőleg még ne adja fel. Így próbálják vmennyire elfogadható állapotba hozni.

2009. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy mennyit ehet vagy ihat. NEM ESZIK NEM ISZIK alapvetően. Nekem egy ismerősöm bele is halt. Ez nem divat diéta, ez súlyos pszichés probléma.
2009. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
az olyan bolondok akik ezt elkezdik ( ez az eredeti bolond, idióta kifejezés)meg is érdemlk hogy beledögöljenek a túlsúly sem jó a tökéletes alak a tökéletes:)
2009. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm volt anorexiás, éhenhalt. 14 éves sem volt.
2009. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

részvétem...:(

nem akartam az lenni,az egyik barátnőmre gyanakszom..

:S

2009. máj. 7. 05:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van elég rossz volt a kérdés feltevésed. Beszélgess vele sokat és a szüleinek is szólj ha ez a gyanúd.
2009. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

ha nem te vagy az anorexiás, hanem a barátnőd (vagy nagyon úgy néz ki, hogy az), akkor mindeképpen segítened kell neki. Próbálj beszélgetni vele, és meggyőzni, hogy feltétlenül segítségre van szüksége. Mert ez súlyos testképzavar, és ezen mi, barátnők nem tudunk segíteni.

2009. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

am 165cm és 50kg..

egyszer véletlenül rápillantottam, az öltözőben amikor levette a pólóját, és látszottak a bordái.

2009. máj. 9. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!