Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kinek, milyen eredményei...

Kinek, milyen eredményei lettek a H2 kilégzési teszten (Laktóz intolerancia)?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert a teszt alapján én is laktóz érzékeny vagyok, és össze szeretném hasonlítani más laktóz érzékenyek eredményeivel. Kíváncsi vagyok, hogy a teszt eredménye alapján kinek, milyen "súlyos" a laktóz intoleranciája.
2011. dec. 1. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem pontosan emlekszem de nagyon magas lett pillanatok alatt es a vegeredmeny 150 folott volt mar nem emlekszem de utana 2 napig ugy gorcsolt a hasam hogy nem tudtam semmit se csinalni csak a wc re rohangaltam egesz vegig. es nem tudok meg laktoztablettaval se meginni egy pohar tejet (nem is kivanom) de a lenyeg h a tabletta csak nagyon kicsit hasznal
2011. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a legmagasabb értékem 0,57 volt. (A kezdő érték 0,03 volt.) És mégis laktóz érzékeny vagyok. Nekem csak a vizsgálat alatt és közvetlenül utána volt bajom, fel voltam iszonyatosan puffadva, nagyon zúgolódtak a beleim, hasmenésem nem volt, délutánra el is múltak a panaszok. Ezek szerint annyira nem vészes a laktóz érzékenységem?!
2011. dec. 1. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

gondolom más készüléken mérték nektek, más a mértékegység...

Nekem 0 illetve 5 érték váltakozott, de nem is kellett végig maradnom, mondták h biztos nem is vagyok érzékeny.

2012. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!