Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vesekövet állapitottak meg...

Vesekövet állapitottak meg nálam. Görcsöl a jobb alhasam elég rendesen. Kb meddig tart amig kipisili az ember? Hetek, hónapok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Örülj, hogy megtalálták! Nekem nem találták, s azt mondta a doki, biztosan beképzelem és idegi alapon fáj. :S

Végül kb.8hónapig tartott, míg kipisiltem, de a kínok kínja volt! A Rovatinex nevű gyógyszer viszont megkönnyíti a kijövetelét, mert a 2. kövem már 1 hónap alatt kijött, pedig egyformák voltak! Ja, recept nélküli a bogyó. Amúgy az idő, míg kijön, függ a kö nagyságától is! REmélem tudtam segíteni! Ja, és igyál sokat, mert az is meggyorsítja a folyamatot! :)

2008. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Tényleg nagyon jó, hogy meg tudták állapítani! Nekem is hasonló tüneteim vannak, de az UH nem mutat követ, pedig én nagyon arra tippelek! Jövő héten megyek vastagbél-tükrözésre, mert a dokim bélgyulladásra, vagy vakbélre gyanakszik. Már 1 éve szenvedek vele, néha jó, néha nagyon rossz!

Az előző válaszolót szeretném megkérdezni, hogy Neki milyen tünetei voltak? Köszi előre is! Egy elkeseredett 23 éves nő

2008. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,gyogyszert nem szedek,6 hetes a fiam,szopizik.Remélem minél elöbb megszabadulok tőle.
2008. márc. 26. 06:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolónak, az első válaszoló vagyok!

Főként a fájdalom volt a legjellemzőbb tünet, majd egy idő után véres vizelés(mikor már a húgy vezeték falát súrolta). Szerintem próbáld ki a Rovatinexet! Először nekem sem láttak semmit sem a hasi uh-n. De a vesefeltöltés kimutatta! Remélem megtalálják és jól leszel!

cSILLA:)

2008. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféleképpen menj el jó talpmasszázsra! Páromnak (férfi) ezzel a módszerrel zúzták szét a kövét, amit később kipisilt. Nagyon fájt maga a maszírozás, viszont utána sokkal jobb volt. Teljesen felesleges minden más. Ő is hetekig vénás injekciót kapott, és az sem használt.
2008. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A rowatinex mindenképp jó, naponta 3-4 szem arányosan elosztva (akkor is, ha épp nem fáj), továbbá no-spa, és nagyon nagyok sok folyadék. Főleg csalánteát ajánlom, mert vesetisztító hatású. Igyál meg belőle 2-3 liter naponta és amikor csak teheted, akkor ugrálj, mert a zötykölődés segíti a kő távozását.
2011. jan. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!