Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zöld Teák, antioxidánsok....

Zöld Teák, antioxidánsok. Valóban a zöld tea az egyik legjobb antioxidáns? Milyen márkákat javasoltok? Én a dilmah-ot szoktam inni, ti mit ajánlotok? Milyen minőségbeli eltérés lehet egyes márkák között, melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A fehér tea ebből a szempontból jobb, de a zöld is teljesen oké :)

én teaházban szoktam venni, ott nagyon jó minőségű szálas teák vannak

nem hallottam még erről a dilmah-ról, de ha filteres, akkor egészségügyileg nem jó semmire

2009. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért ez egy kicsit túlzás, nem gondolod? A teák 90%-a filteres, kicsit nagyobb visszhangja lenne, ha semmilyen jótékony hasásuk nem lenne.
2009. máj. 19. 14:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Hova tűnt a válaszom?
2009. máj. 19. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

jó, túlzás volt hogy nem jó semmire, mert valamilyen hatása van (pozitívra gondolok) de én filteres teát csak üdítőnek iszok.

sok filteres tea a szálas teák "gyártása" során keletkezett teatörmelékből van...

Amúgy a filteres zöldtea ízre összehasonlíthatatlan a szálas teával, az utóbbi valahogy firssítőbb, nekem jobban ízlik

és nekem az összes ismerősöm(nagyon sokat járunk teaházba is pl) ha egészségmegőrzésre kell, akkor szálas teát iszik (pl gyógynövénykeveréket vagy zöldteát)

2009. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!