Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt hallottam, hogy egészséges...

Virág andrás kérdése:

Azt hallottam, hogy egészséges, sőt ajánlott reggel ébredés után rögtön meginni egy pohár vizet. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Lefekvés előtt is... mert több órán keresztül nem jutsz hozzá folyadékhoz, mert alszol. Ezért kéne inni lefekvés előtt s után.
2012. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De akkor nem kell felkelnetek éjjel pisilni?
2012. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
Ha te felkelsz vizelni éjjel egy pohár víztől, akkor te beteg vagy. Egészséges ember nem kel fel éjjel 2-3 deci folyadéktól.
2012. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Mindig egészséges, és mint az első válaszoló írta, legfontosabb lefekvés előtt. Ha meg valakinek emiatt fel kell kelnie pisilni, akkor fel kel és pisil, és utána igyon meg egy újabb pohárral. (Igen, lehet beteg).
2012. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Én lefekvés előtt 9 dl vizet iszok.

Felkelés után csak 6 dl vizet iszok.

2012. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én sosem iszok vizet csak bort :D
2012. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van víz az ágyam mellett, és éjszaka fel szoktam néha ébredni, hogy szomjas vagyok. De lehet, hogy ha lefekvés előtt innék, nem ébrednék fel ilyen miatt éjjel.
2013. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki alvás közben szomjas?
2015. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alvás közben nem, de ha éppen felébred valamilyen zajra vagy ilyesmi, akkor lehet. Másrészt allergiaszezonban nem kapok az orromon levegőt, nyitott szájjal alszom, és attól még jobban kiszáradok.
2015. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!